هارلم خانه سالمندان نگهداری بدن مرده در واحد ذخیره سازی به مدت 5 روز کت و شلوار مدعی

یک هارلم خانه سالمندان گفته stashed مرده ساکن جسد در یک منطقه ذخیره سازی برای پنج روز — اجازه آن را به شدت تجزیه — به جای تبدیل آن به یک شهر سردخانه زن دختر ادعا می کند در فدرال کت و شلوار واصل پنج شنبه.

با توجه به دادگاه فدرال منهتن کت و شلوار, رزا لی ریچاردسون درگذشت در هارلم مرکز پرستاری و توانبخشی در 138 خیابان در نزدیکی Malcolm X بلوار در دسامبر 2019.

خانه سالمندان مطلع ریچاردسون دختر ادنا واتکینز, مورد, مادر, مرگ, و او گفت: این تسهیلات که او می خواهم قبل از برنامه ریزی مراسم تشییع جنازه با یک محلی در سالن وحدت تشییع جنازه چپل کت و شلوار می گوید.

واتکینز که برنامه ریزی شده به درایو از خانه اش در تگزاس به حضور او و مادرش مراسم تشییع جنازه خواست وحدت شروع به ساخت و آماده سازی اما نمازخانه گفت: آن را ندارد تبرید فضا و خانه سالمندان را برای تماس با یک سردخانه به بدن قرار می گیرد وجود دارد در عین حال.

به جای واتکینز مدعی در کت و شلوار خانه سالمندان هرگز در تماس با سردخانه آنجا که آن را “کاغذ بازی بیش از حد و بیش از حد بسیاری از سوالات پاسخ دهد.”

زمانی که واتکینز و خانواده اش وارد تسهیلات پنج روز پس از مرگ مادر کارگران وجود آورده و او را به یک واحد ذخیره سازی که در آن آنها نگه داشتن بدن او و مادرش کت و شلوار مدعی.

بدن “به شدت تجزیه در یک اتاق با شکسته gurneys و یک واحد تهویه مطبوع در مجموعه 69 درجه” با توجه به کت و شلوار.

بدن نیاز به سوزانده شود و خانواده قادر نیست به یک مراسم تشییع جنازه مناسب برای او واتکینز می گوید در کت و شلوار.

او به دنبال بیش از $175,000 خسارت و وکلای هزینه های.

این شرکت اجرا می شود که خانه سالمندان را بلافاصله پاسخ به درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>