هری را تهدید به شکایت شیک مالک پس از FTC بلوک تیغ ادغام

صاحب شیک ریش تراش است که فرار از آن معامله به خرید و راه اندازی رقیب هری و هری اصلا خوشحال است.

Edgewell مراقبت شخصی — که در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن هری در کنار آن شیک نام تجاری در یک $1.4 میلیارد tie-up — گفت: آن را حذف پیشنهاد پس از کمیسیون تجارت فدرال نگرانی معامله می تواند خار بالاتر تیغ قیمت.

هفته گذشته FTC در بیانیه ای گفت: آن را در حال حرکت بود به بلوک معامله تایید پست منحصر به فرد گزارش ماه گذشته بود که آن را مورد نقد و ادغام.

در یک نوشته بیانیه Edgewell همچنین گفت که هری به اطلاع شرکت است که آن را برنامه ریزی شده و به دنبال دادخواهی” و یک منبع نزدیک به وضعیت تایید کرد که هری بود با وزن یک طرح دعوی در دادگاه در برابر Edgewell بیش از این اوراق معامله است.

هری موسسان جف مهاجم و اندی Katz-Mayfield, نمی, نظر بر روی امکان دادخواهی اما در بیانیه ای گفت آنها “نا امید از تصمیم Edgewell مدیره به دیدن این فرایند به نتیجه آن است.”

کارآفرینان گفت: آنها بر این باور بودند که آنها را “غالب در دادخواهی” با FTC که شکایت در هفته گذشته برای جلوگیری از ادغام.

“حرکت رو به جلو ما ادامه خواهد داد به انجام آنچه ما انجام بهترین: توسعه و تولید و فروش استثنایی محصولات در یک قیمت صادقانه و همیشه مشتریان اول” موسس در بیانیه ای گفت.

Edgewell گفت: این اعتقاد هری حقوقی گوشت گاو بیش از botched معامله “هیچ شایستگی.”

“ما نا امید شده توسط FTC تصمیم و همچنان به مخالفت با آن موقعیت” سعید راد کمی Edgewell ارشد اجرایی است.

“پس از گسترده مورد توجه و بحث و با توجه به عدم قطعیت ذاتی بالقوه محاکمه سرمایه گذاری مورد نیاز از منابع و زمان و حواس پرتی است که ادامه جنگ در دادگاه مستلزم ما مشخص است که اقدام ما به تنهایی استراتژی است, بهترین عمل برای Edgewell و ما سهامداران” ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر