دانشگاه هاروارد باشگاه متولی تلاش می کند به ‘دوستان سوریه تحت پیگرد باشگاه او را اخراج

پیدا کردن یکی دیگر از دوستان.

یک زن بوت از مغرور هاروارد باشگاه ادعا می کند یکی از باشگاه های امنا تلاش برای دزدکی حرکت کردن به رسانه های اجتماعی خود را پس از او واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر آیوی لیگ نهاد.

Stephen P. جوانتر معتبر وکیل است که یک بار به ریاست دولت کانون و خدمت در تیم های انتقالی برای رژیم صهیونیستی است. کومو و دادستان منطقه منهتن Cy ونس فرستاده Vanesa Levine یک Facebook friend request مارس 2, باعث Levine به دنبال یک سفارش محدود در برابر او در منهتن دیوان عالی کشور است.

جوانتر بود و کبابی لوین در سال گذشته در طول یک جلسه در اخراج از دانشگاه هاروارد باشگاه که در آن او بود مجاز به یک وکیل با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

وکیل به اتهام تلاش برای تماس با لوین به طور مستقیم و چندین بار در ماه قبل از ارسال درخواست دوستی باعث Levine وکیل جفری Levine (بدون ارتباط) برای هشدار دادن به این باشگاه در برابر رفتار غیر اخلاقی.

“وکیل جوان احتمالا نمی تواند هر گونه واقعی در دوست قصد یا انگیزه و به جای آن به احتمال زیاد می خواستم به معدن خانم لوین رسانه های اجتماعی” با توجه به سفارش ضابط درخواست ظ جمعه.

Levine حماسه آغاز شد فوریه 2019 زمانی که زن یهودی پرسید: یک سوال در یک طرفدار فلسطینی-سخنرانی در باشگاه که ناشی از “اراذل و اوباش مانند” پاسخ از جمعیت از جمله پروفسور فارس Mousa Saah که به اتهام تلاش برای گرفتن میکروفن از او و به نام او را “فاحشه” در عربی.

Saah اتهامات را رد کرده است. Levine است تحت پیگرد باشگاه و Saah برای مشخص خسارت. جوان ادعا می کند او غافل از این بنا به درخواست دوستان تا جمعه استعلام از پست. او سپس از آن کناره گیری کرد گفت: وکیل لری Lum.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de