محکوم متجاوز Harvey Weinstein پس از ثبت robocall برای مایک بلومبرگ در سال 2005 شهرداری پیشنهاد با توجه به یک گزارش جدید.

دادند که تحویل داده شد حکم خود را روز دوشنبه تایید شده و در حال حاضر ریاست جمهوری امیدوار در اجرا خود را برای دور دوم به عنوان شهردار شهر نیویورک هافینگتون پست گزارش روز سه شنبه.

بلومبرگ در رابطه با Weinstein چهره #MeToo جنبش در حال گردش با رقیب دموکرات مبارزات در تلاش برای از خط خارج میلیاردر به کاخ سفید پیشنهاد.

یک گزارش در حال حاضر از بین رفته نیویورک سان بود کشف شده توسط هافینگتون پست و جزئیات چگونه Weinstein, 67, سپس عمده دموکراتیک اهدا کننده ثبت robocall برای بلومبرگ.

“شهر نیویورک است که یک محل عالی برای ساختن فیلم. و ما باید یک رهبر بزرگ در مایک بلومبرگ ، ” Weinstein گفت: با توجه به خورشید گزارش.

در حالی که Weinstein نمی شد متهم با هر گونه جرایم در سال 2005 بلومبرگ رقبای ضبط بر روی لینک کلیک کنید بین این دو نفر.

روز دوشنبه یک گروه دفاع از برنی ساندرز گردش یک ویدیو از بلومبرگ تجلیل Weinstein با جایزه در سال 2013.

در مصاحبه با خبرنگار هالیوود در سال 2017, Bloomberg محروم داشتن هیچ گونه دانش از ده ها تن از آزار و اذیت جنسی علیه Weinstein.

“من قطعا نشنیده داستان,” او گفت: انتشار. “من نمی دانم در مورد شایعات و یا هر چیزی اما من هرگز شنیده داستان. من تنظیم نیست و به هالیوود چیز است.”

یک همشهری گفت: Weinstein به جمع آوری “ده ها میلیون دلار برای 9/11 پاسخ” سال قبل از “حقیقت” در مورد درنده رفتار شناخته شده بود.

ریاست جمهوری سرحال نیز گرفتار آزار و اذیت جنسی ادعا می کند از سابق کارکنان زن.

این هفته اعلام کرد او خواهد انتشار برخی از زنان از عدم افشای توافق نامه آنها را امضا کرده در حالی که مشغول به کار در شرکت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im