Hasidic مجالس ترحیم دست انداختن اجتماعی فاصله میان قوانین coronavirus

یهودیان Hasidic مسخره اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و برگزار حداقل دو بسته مجالس ترحیم در خیابان های بروکلین جمعه از جمله یکی برای ایمان-رهبر که جان خود را از coronavirus — به عنوان NYPD افسران سنگهای سعی در متفرق کردن جمعیت با انفجار هشدارهای خود را از تیم ملی اتومبیل.

تصویری posted on Facebook نشان می دهد پلیس رانندگی به ده ها تن از عزاداران ، sirens وافغان در صفوف نزدیکی 55 در خیابان و 12th Avenue در قصبه پارک که برگزار شد برای 78 ساله خاخام Meir Rokeach که کردهاند از COVID-19 شنبه شب.

“این است که شش پا” یک افسر محافظ صورت ماسک می گوید بیش از بلندگو به عنوان اعضای یهودی ارتدوکس جامعه همچنان به جمع.

ماموران پس از آن بازی یک ضبط یادآوری آن جمع شده بودند برای حفظ حداقل 6 پا راه دور در حالی که در مکان های عمومی به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اما توده ها از عزاداران هشدارها را نادیده گرفت هر چند که یک مرد دیده می شد با نزدیک شدن به ماشین گشت به عذرخواهی می کنیم.

ساعت بعد کثیری از یهودیان Hasidic برخی در آبی ماسک صورت, حضور, دیگر, در بیرون بارداري حدود یک مایل دور در نزدیکی 44 خیابان و 16 خیابان. پلیس نیز پاسخ داد و پرسید جماعت به پراکنده.

در هر دو از تجمعات تشییع جنازه شرکت کنندگان خواست زمان بیشتری برای سرند و پلیس “که مایل به احترام به این دلیل که آنها در عزاداری” به آنها حدود پنج دقیقه قبل از شروع بازی ضبط شنیده می شود در این ویدئو یک NYPD سخنگوی گفت.

جمعیت در نهایت مخروطی خاموش, او گفت:. وجود دارد هیچ دستگیری و یا تقدیر نامه صادر شده در هر حادثه.

حوادث برگزار شد تنها چند روز پس از دیگری Hasidic یهودی تشییع جنازه در خیابان N شرق نزدیک 9 خیابان در Midwood.

ماه گذشته اعضای شهر نیویورک Hasidic و متعصب جامعه آشکارا نقض اجتماعی فاصله سفارشات میزبانی خشن بروکلین مراسم عروسی با صدها نفر از مهمانان میان رشد گسترش این اشکال.

اما از آن پس رهبران جامعه باید حفظ شود که اجتماعی فاصله سفارش تا حد زیادی در حال دنبال شدن با هر عمده کنیسه بسته حتی به عنوان عید فصح روش های این هفته است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو است منع جمعیت از 50 یا بیشتر و رئیس جمهور تهمت است گفت: آمریکایی ها باید به جلوگیری از حوادث با بیش از 10 نفر در میان شیوع نیز آلوده کرده است که 64,955 و کشته 2,472 در اپل بزرگ به تنهایی که از یکشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>