یهودیان Hasidic برگزاری یکی دیگر از مراسم تشییع جنازه در بروکلین با وجود بیماری همه گیر کوروناویروس

صدها نفر از یهودیان Hasidic یک بار دیگر به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله سفارشات در میان coronavirus همه گیر در نظر گرفتن بیش از یک Brooklyn street برای برگزاری مراسم تشییع جنازه برای یک محلی خاخام.

عظیم, مراسم تشییع جنازه, گزارش برای خاخام Tzvi Hirsh Meislish برگزار شد یکشنبه شب در Hewes خیابان در نزدیکی مارسی خیابان در ویلیامزبرگ.

خاخام درگذشت COVID-19 در سن 80 سالگی به یشیوا جهان گزارش شده است.

عکس ها و فیلم های آنلاین نشان می دهد صدها نفر از اعضای جامعه یهودی ازدحام در stoops پیاده رو و خیابان.

تشییع جنازه موجب گسترده پلیس پاسخ توسط افسران که تلاش برای شکستن این جمعیت با استفاده از آژیر و وافغان اجتماعی فاصله گرفتن پیام از سیستم های بر روی ماشین پلیس اما هیچ استناد صادر شد و هیچ دستگیری ساخته شد NYPD روز دوشنبه گفت:.

“NYPD نیازهای همه نیویورکی به همکاری با ممنوعیت گردهمایی های اجتماعی به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 ویروس” یک سخنگوی پلیس گفت:.

“این مهم است که توجه داشته باشید که اکثریت قریب به اتفاق به دنبال همه دستورالعمل ها. NYPD ادامه خواهد داد برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله و هر جمع زیادی از جمله خدمات — قرار دادن هر دو از اعضای عمومی و ماموران در خطر است. این گردهمایی بس باید بلافاصله” سخنگوی اضافه شده است.

وجود حداقل دو نفر دیگر مراسم برگزار شده توسط Hasidic یهودیان در خیابان های بروکلین جمعه از جمله یکی برای ایمان رهبر که کردهاند از coronavirus.

یکی از بارداري صورت گرفت نزدیک به 55 در خیابان و 12th Avenue در قصبه پارک برای 78 ساله خاخام Meir Rokeach و سایر بارداري اتفاق افتاده حدود یک مایل دور در نزدیکی 44 خیابان و 16 خیابان.

در هر دو مورد پلیس پاسخ داد و پرسید: این جماعت به پراکنده.

وجود دارد هیچ دستگیری و یا تقدیر نامه صادر شده در هر دو حادثه, پلیس گفت:.

مراسم تشییع جنازه برگزار شد روز یکی پس از دیگری Hasidic یهودی تشییع جنازه آورده کثیری از اعضای جامعه به خیابان N شرق نزدیک 9 خیابان در Midwood.

در میان coronavirus شیوع رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را ممنوع کرده است جمعیت از 50 بیشتر و رئیس جمهور تهمت است گفت: آمریکایی ها باید به جلوگیری از حوادث با بیش از 10 نفر است.

دولت و مسئولان شهرستان بارها و بارها به نام برای نیویورکی ها برای حفظ فاصله حداقل شش پا در حالی که در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de