هاوایی شهردار به بازداشت فلوریدا مرد: شما دوباره ‘ یک ‘Covidiot’

هونولولو — یک شهردار در هاوایی انتخاب کلمه برای فلوریدا مرد متهم به تلاش برای دست انداختن هاوایی مسافر قرنطینه: “covidiot.”

کائوآئی شهردار درک Sprayberry نیست در نظر گرفتن اعتبار برای ضرب کلمه منتقله از COVID-19 همه گیر اما گفت: “من ممکن است اولین انتخاب رسمی به سینه آن را در.”

بابی ادواردز از بوینتون فلوریدا دستگیر شد هفته گذشته پس از پلیس می گویند او فرود آمد در این جزیره بدون اثبات اقامت. یک ایالت سفارش نیاز به کسانی که وارد این جزایر به قرنطینه برای 14 روز.

ادواردز 31 “بود برگزاری نمایشگاه متخاصم رفتار به سمت فرودگاه و پرسنل نسبت به ماموران حین دستگیری” پلیس گفت:. “ادواردز نیز معنی داری نشان داد نشانه هایی از مسمومیت شد و نه اینکه تعاونی.”

در اوایل هفته گذشته کائوآئی پلیس دیگر در فلوریدا مرد دوایت آنتونی تاکر از تمپا. او متوقف شد در Hanalei یک شهر توریستی یک روز پس از او وارد Kauai, پلیس گفت:. او پس از دستگیری به مقامات گفت که او نادیده رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige را در سطح ایالت منظور است که نیاز به همه بازدید کنندگان که می رسند یا پس از مارس 26 به خود قرنطینه در محل خود را به محل اقامت.

همچنین در هفته گذشته کائوآئی پلیس دستگیر Devin مارتین از المپیا و او را متهم کرد از نقض قرنطینه سفارش. “او نمی باید رزرو مناسب برای اقامت و او گفته حاضر به پیدا کردن مناسب مسکن” به پلیس گفت:.

هیچ یک از این سه مرد می تواند بلافاصله نظر سه شنبه ،

بازداشت سه “covidiots” می فرستد یک پیام کائوآئی است که مبارزه برای محافظت از ساکنان آن Sprayberry گفت. او نیز برقرار 9 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد برای ساکنان و بازدید کنندگان به اجرا در روز عبور سیستم برای بازدید کنندگان به سهولت تراکم برای کسانی که می خواهند به ورزش در سواحل و کارگردانی پلیس با کمک گرفتن از گارد ملی برای انجام بازرسی در سراسر جزیره است.

“من حدس می زنم وجود دارد درجات مختلف چقدر از covidiot شما می تواند” Sprayberry گفت. “آن سه مرتبه بسیار بالا است. من می خواهم بگویم آنها رتبه بسیار بالا سعی در فرار از یک دولت است که تعداد زیادی از افرادی که بیمار هستند برای رسیدن به هاوایی که در آن ما در حال کار سخت است. همه را فدا کردن.”

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد 410 تایید coronavirus موارد ایالت از جمله 18 در کائوآئی. شده اند وجود دارد پنج مرگ و میر در سطح ایالت. سه مرد را در بازگشت به سرزمین اصلی با کمک از کائوآئی اداره بازدید کنندگان. هزینه باعث می شود Sprayberry ناراحت اما او گفت: لازم بود آنها را به خارج از هاوایی است.

“اما شما می دانید زمانی که شما عامل خطر است که آنها مطرح به جامعه ما نداشتن یک محل به محل قرنطینه نداشتن مسکن کاملا رک و پوست کنده احتمالا دیگر فردی بی خانمان است که ما می خواسته می شود که به مراقبت از” او گفت:. “شما می دانید, آن لطمه می زند.” Sprayberry برنامه ای برای آنها ارسال فاکتورها.

“من شنیده ام که برخی از بازدید کنندگان شده است از آمدن به اینجا و با استفاده از COVID-19 وضعیت پروازهای ارزان” جسیکا گفت: Lani غنی رئیس جمهور از بازدید کننده آلوها جامعه هاوایی است.

روز دوشنبه با بودجه از هاوایی گردشگری اقتدار او فرستاده شده سه بی خانمان مردان به لس آنجلس پس از آنها وارد هونولولو با جایی برای ماندن.

مقامات هشدار می دهند که کسانی که مایل به آمدن به هاوایی با هیچ امکانات رفاهی ممکن است آن را از فرودگاه.

حتی قبل از دولت مسافرتی قرنطینه و ایالت اقامت در خانه جهت است که اجازه می دهد تا برای فعالیت های ضروری مانند مواد غذایی خرید و, هوای آزاد, ورزش, Sprayberry گفت: او نیاز “را به کائوآئی به عنوان نچسب که ممکن است بسیار به سرعت” حتی در هزینه گردشگری وابسته به اقتصاد است.

“ما نمی باید به دست و پنجه نرم کردن با آن است. وجود ندارد حتی یک ثانیه فکر کردم,” او گفت:. “بهداشت و ایمنی و … میباشد. وجود دارد هیچ چیز مهم تر از حفاظت از ما مردم و ما در حال حاضر به مبارزه برای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>