مقامات بهداشتی محدود coronavirus تست برای بیماران در معرض خطر

می خواهید یک coronavirus آزمون ؟ موفق باشید.

ظرفیت محدود است مجبور به نیویورک پزشکان و بیمارستان ها به جیره COVID-19 آزمون با باریک شدن تعداد زیادی از مردم آنها را بررسی کنید شوم بیماری گفته مقامات پنج شنبه.

چند هفته به بحران محلی بهداشت و درمان کارگران هنوز در حال توصیه شهرستان و مقامات دولتی برای صرفه جویی در آزمون تنها برای کسانی در نظر گرفته می شود در معرض خطر: کسانی که بیمار هستند و به تازگی از ذکر جهانی نقاط و کسانی که در برگزاری نمایشگاه علائم که افراد مسن و یا دارای سیستم ایمنی بدن.

“مردمی که همه رفتن به بالای خط” شهردار, بیل د Blasio گفت: در اخبار جلسه پنج شنبه شب. “که طول می کشد تا مقدار زیادی از آنچه که ما را.”

“کسی که فقط می خواهد — از فراوانی از احتیاط — به یک coronavirus تست ما لازم نیست که نوع ظرفیت برای,” او اضافه شده است.

معیار برای تست شامل بیماران مبتلا به نمایش علائم تب و سرفه یا تب و تنگی نفس گفت: Mitchell Katz, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت بزرگ اپل بیمارستان عمومی سیستم نیویورک بهداشت + بیمارستان.

“ما در حال تست آنها را برای اولین بار به دیدن اگر آنها آنفولانزا و یا آنفولانزا و یا برخی از دیگر توضیح,” او گفت:.

Coronavirus زده در طول اوج فصل سرما و آنفلوانزا و ویژگی های بسیاری از علائم مشابه که منجر اضطراب-سرند نیویورکی به سیل مطب اتاق انتظار به دنبال آزمون.

“اگر کسی در 30s خود را همراه با علائم خفیف ما بخواهید آنها را به نیروی تازه یافتن در خانه گفت:” تری Lynam سخنگوی Northwell نظام سلامت اجرا می شود که یک سری از خصوصی بیمارستان های شهرستان از جمله تاریخی Lenox Hill medical complex در شرق فوقانی جانبی.

“بسیاری از مردم نشان می دهد تا” در بیمارستان ها و نیست “مبارک” گفت: زمانی که آنها نمی تواند آزمایش Lynam اضافه شده است. “در حال حاضر تست ظرفیت است که در آن نیاز به بود.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت تا به حال یک “فراوانی” تست کیت اما نه به اندازه کافی ظرفیت در آزمایشگاه به فرآیند آزمون.

“آزمایشگاه باید دارای ظرفیت و سپس به انجام آزمون — که جایی است که ما باید مسائل مربوط به” کومو گفت.

ظرفیت مشکلات بنیادی از دولت فدرال عدم آمادگی برای یک بیماری همه گیر گفت: هوفسترا بهداشت عمومی پروفسور آنتونی Santella.

“این می توانست یک وضعیت بسیار دشوار است برای برنامه ریزی برای مگر ما تا به حال سرمایه گذاری میلیاردها دلار از آمادگی همه گیر که ما انجام نمی در این کشور” Santella گفت.

در حال حاضر بیماران می توانند از طریق تست های خصوصی و بیمارستان ها و مراقبت های فوری امکانات مانند شهر MD با توجه به کمیسیون بهداشت و درمان Oxiris Barbot.

Barbot و د Blasio نیز فشار برای فدرال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به طور خودکار نتایج آزمون و سرعت بخشیدن به روند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>