دلخراش تصویری را نشان می دهد coronavirus’ ویرانگر تلفات در ایتالیا

یک دلخراش ویدیو نشان می دهد ویرانگر تلفات که COVID-19 گرفتن بر مردم است.

در این فیلم یک مرد زبان ایتالیایی زوم در صفحه اول L’Eco دی برگامو, روزنامه برگامو یک شهرستان در حدود 30 مایلی شمال شرقی میلان در سخت ضربه لمباردی منطقه است.

پس از نشان دادن تاریخ, مقاله, Feb. 9 او تبدیل به اعلامیه به فاش کردن یک صفحه و نیم از مرگ اعلامیه منتشر شده است. در آن تاریخ در ایتالیا ثبت شده بود فقط سه موارد تایید شده بیماری های ناشی از کروناویروس جدید.

او پس از آن نگه می دارد تا یک نسخه از همان روزنامه از مارس 13, هنگامی که تعداد کل موارد تا به حال سر به فلک کشید 17,600 از جمله 1,266 مرگ و میر.

به آرامی تبدیل صفحات و شمارش او نشان می دهد 10 صفحه کامل از اعلامیه.

این ویدئو ارسال شده توسط Giovannia Locatelli در Facebook صفحه که می گوید که او از کرت یک شهر در حدود 25 مایلی شمال شرقی برگامو. به نظر می رسد این ویدئو یک repost اما روشن نیست که خالق بود.

ایتالیا ناودان شده توسط coronavirus گزارش موارد بیشتر از هر کشور دیگری است اما چین است.

در این کشور سیستم بهداشت و درمان شده است ضعف ناگهانی سنبله از COVID-19 موارد با وجود یک هفته مستند از کل کشور در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>