Heastie نگران pols گرفتن coronavirus آزمون دیده می شود به عنوان “درمان ویژه’

آلبانی — مجمع سخنران کارل Heastie نمی خواهند مردم شمارش سیاستمداران در میان نخبگان جمعیت قادر به دسترسی سخت به آمده-با کروناویروس آزمون در دو سالمند قانونگذاران آینده کرونا مثبت بیش از آخر هفته.

“ما نمی خواهیم به نگاه بر به عنوان مورد علاقه های شما” Heastie به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که اعضای مجمع در حال درمان و کارکنان خود درمان می شوند, در راه همان است که بود یکی دیگر از اتهاماتی که در خارج وجود دارد” اعتراف او مقاومت مواجه است که دو تاج مثبت بروکلین جمهوری — مجمع اعضای هلنه دادند و چارلز بارون — کردم “ویژه درمان” هنگامی که آنها دریافت کرده و سخت به دنبال آزمون.

“که درست نیست” او شکایت کرده و اضافه کرد او مشاوره همه به دنبال دولت در بخش بهداشت و درمان COVID-19 دستورالعمل.

“هر دو آنها شروع به نشان دادن علائم و رفت به پزشک خود و قادر به گرفتن تست شده به طوری که من می توانم به شما بگویم که ما پروتکل های زیر او گفت:” از اعضا — که او به “روزانه” — اضافه کردن وضعیت آنها رو به بهبود است.

او نمی خواهد بگوید خبرنگاران که آیا یا نه اعضای دیگر و یا کارکنان خود را نیز تست شده است.

اما یک ناشناس دموکرات گفت: ارسال از طریق متن “ما نمی خواهید به نظر می رسد مانند ما در حال پریدن از هر گونه خطوط” اشاره کرد اپتیک از کمتر شدن آزمون بیش از اجزاء نیست ،

Heastie اضافه شده او را سالم و کار می کند به علاوه او می خواهم به جای تصویب یک آزمون برای کسی که با به خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن و یا دیگر مسائل مربوط به سلامت.

در ضمن برانکس عضو شورای Ritchie تورس که در حال اجرا است برای کنگره یک آرزو coronavirus آزمون دوشنبه در فیور بیمارستان حتی اگر 32 ساله فقط علائم خفیف است و هیچ شرایط از پیش موجود.

آزمون قرار بود این سایت متعلق به افراد مسن و افراد مبتلا به بیماری های مزمن مانند دیابت و قلب و ریه بیماری است.

Bronx Councilman Ritchie Torres
برانکس عضو شورای Ritchie تورساریک توماس/نیویورک پست

تورس می گوید او به نام فیور دکتر برای تست پس از او رئیس ستاد پایین آمد با علائم شديد از جمله حالت تهوع و تب و سرفه و آزمایش مثبت برای این بیماری است. تورس در دفاع از خود با استفاده از آزمون حتی اگر Heastie گفت: آنها باید محفوظ است برای افراد مسن و سایر افراد در معرض خطر.

“به عنوان یک انتخاب رسمی من در تماس با مردم بیش از مهمترین و من می خواهم که برای اطلاع رسانی به هر شخص با آنها من تا به حال تماس با ما,” او توضیح داد و اضافه کرد که مادر خود را به یک بیماری مزمن و او می توانست به نام به شورای اضطراری رای دادن.

در حال حاضر تمام شهرستان شورای کسب و کار است که در خود نگه دارد.

“او هرگز نباید تست شده اند با توجه به محدودیت ها و دستورالعمل ها” seethed یکی از شهرستان سالن ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>