Hedgies نگاه به سرمایه گذاری در coronavirus درد à la وارن بافت

صندوق های تامینی میلیاردرهای مانند نلسون Peltz به دنبال تقلید وارن بافت در استراتژی سرمایه گذاری در شرکت های مضطرب از طریق سهام ترجیحی به عنوان coronavirus ویران کردن اقتصاد این پست یاد کرده است.

بزرگ شرکت های مالی مانند Peltz را Trian همکاران و هوارد مارکس’ Oaktree مدیریت سرمایه شده اند تمیز کاری گلوب برای فرصت هایی را برای شخم زدن مبالغ زیادی از پول به شرکت های صدمه دیده توسط shelter-در-محل سفارشات در بورس برای سهام می آید که با پرداخت سود سهام و حکم جدید برای خرید سهام در نرخ ارزان منابع گفت.

بافت رئیس برکشایر هاتاوی معروف است با استفاده از سهام ممتاز به میلیاردها دلار از شرکت در تنگه وخیم از جمله گلدمن ساکس در طول بحران مالی است. برکشایر را 5 میلیارد دلار سرمایه گذاری در گلدمن در سال 2008 در ازای سهام که به همراه داشت یک رفیع سود از 10 درصد را به عنوان به خوبی به عنوان حکم برای خرید سهام جدید به قیمت ارزان منجر به $3.7 میلیارد payday در سال 2011 تنها سه سال بعد.

“آن را نمی خواهد فقط بافت این زمان” یکی از شناخته شده مدیر صندوق پرچین گفت: پست. “من صحبت کرد و به یکی از مدیر عامل این هفته” در مورد چنین سرمایه گذاری در پرسه زدن promo # dance گفت.

Trian یک از 11 میلیارد دلار صندوق های تامینی شناخته شده برای آن فعال سرمایه گذاری کاهش یافته است به نظر. اما Peltz است قبلا سرمایه گذاری در شرکت های مضطرب در بورس به صورت سهام ترجیحی, منابع گفت.

علائم از Oaktree که مدیریت $120 میلیارد دلار دارایی انجام داده است مانند معاملات قبل از جمله $225 میلیون دلار سرمایه گذاری در سال 2012 در مهره فروشنده الماس مواد غذایی. در بورس Oaktree فرود آمد سهام ممتاز است که پرداخت 12 درصد سود و حکم به فروش 4.4 میلیون سهم در $10. چهار سال بعد در سال 2016 الماس خریداری شد با شور اسنک ساز اسنایدر-Lance برای $40.46 یک سهم.

علائم کاهش یافته است به نظر در استراتژی خود را برای سرمایه گذاری در coronavirus اقتصاد است. “من هرگز بحث در مورد تاکتیک ها و استراتژی های در حالی که بازی در جریان است,” او گفت: پست.

منابع می گویند دیگر صندوق های تامینی و همچنین به عنوان شرکت های سهامی خصوصی شده اند در پرسه زدن برای بافت-esque معاملات از جمله دو هفته پیش هنگامی که در تلاش کروز کارناوال های غول پیکر در جستجوی تامین مالی است.

“آنها در حال اجرا یک فرآیند و رسیده به هر بزرگ و صندوق های تامینی گفت:” یک منبع آشنا با این روند است.
کارناوال به پایان رسید تا بهره برداری عمومی بازار اوراق قرضه — به لطف آخرین دقیقه بهبود در بازار سهام که کمک به بازگشایی درب به بازار عمومی تامین مالی است.

کروز اپراتور در هفته گذشته قیمت 4 میلیارد دلار اوراق قرضه ارائه در یک 11.5 درصد نرخ بهره. اگر آن را به حال شده است مجبور به نوبه خود به صندوق و یا شرکت سهام خصوصی برای تزریق پول نقد از جمله سهام ممتاز با حکم به خرید بیشتر سهام آن را به احتمال زیاد در هزینه های بالاتر به شرکت کارشناسان صنعت گفت.

سهام ترجیحی به ویژه هنگامی که با همکاری حکم برای خرید سهام ارائه وعده هایی بالا می گرداند چرا که آنها نیز حمل مقدار زیادی از خطر است. سهام سقوط کند و با سرمایه گذاران ترک چیزی جز سود سهام. و هنگامی که یک شرکت به فایل برای ورشکستگی ترجیح سهامداران در حالی که بالاتر از دارندگان سهام عادی ایستاده زیر دارندگان بدهی در پرداخت خط.

حتی “شگفتی” می توانید whacked.

بافت برکشایر آوریل گذشته سرمایه گذاری 10 میلیارد دلار در سهام ممتاز با Occidental Petroleum برای سود 8 درصد است. بافت همچنین snagged حکم برای خرید تا 80 میلیون Occidental سهام در $62.50 یک سهم.
در آن زمان Occidental بود به ارزش 50 میلیارد دلار. با قیمت نفت رو به کاهش آن در حال حاضر به ارزش فقط 13 میلیارد دلار و سهام آن در حال معامله در $13.83 یک سهم و زیر قیمت بافت حکم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>