در اینجا تفکیک $2T coronavirus نجات

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه امضا 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته نجات به عنوان همه گیر ویران اقتصاد این کشور sickens بیش از 103,000 آمریکایی کشته و حدود 1,700 دیگران است.

“این ارائه خواهد شد به فوریت نیاز به کمک به ملت ما خانواده های کارگران و کسب و کار و این که چه است این همه در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان امضا بزرگترین محرک معامله در تاریخ ایالات متحده است.

در اینجا این است که شکست این تاریخی نجات:

هنگامی که دریافت می کنم ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می خواهد به ارائه چک به آمریکایی ها به سرعت به عنوان امکان پذیر است و با هدف پول در حساب های بانکی توسط مه 6. که نیاز به مقامات به کار در سرعت فوق العاده خطرناک — مقامات از سرویس درآمد داخلی اشاره کرد که مشابه پرداخت در گذشته گرفته اند ماه. چک های صادر شده توسط جورج دبلیو بوش در سال 2008 به عنوان مثال در زمان ماه می رسند در پست الکترونیکی. اما وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: پرداخت به احتمال زیاد تحویل داده می شود در سه هفته واریز مستقیم به حساب های بانکی از افرادی که در زمینه الکترونیک اظهارنامه مالیاتی سال گذشته است.

افراد

یک بار پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها تا 1200 $در هر فرد بالغ ساخت تا $75,000 یک سال و $2,400 به زن و شوهر متاهل ساخت تا 150.000 دلار با قیمت 500 دلار پرداخت برای هر کودک 16 یا تحت. برای افراد با درآمد بالاتر پرداخت کاهش می یابد تا زمانی که آن متوقف می شود در مجموع برای افراد مجرد درآمد $99,000 یا افراد متاهل بدون فرزند که درآمد $198,000.

وام های دانشجویی

پرداخت خودکار برای هر وام دانشجویی برگزار شده توسط دولت فدرال به حالت تعلیق تا سپتامبر. 30. وام گیرندگان باید با وام دهندگان خود را به اطمینان حاصل شود که پرداخت خود را برنامه تنظیم شده است.

بیکاری

کمک برای بیشتر کارگران نسبت معمولا واجد شرایط برای بیکاری پرداخت از جمله بخشی تایمر و کسانی که خود شاغل هستند. هر کسی که بیکار تا حدودی بیکار و یا نمی توانند به کار به دلیل coronavirus به احتمال زیاد خواهد بود واجد شرایط برای پرداخت که از ایالتی به ایالت متفاوت است. اما این لایحه همچنین می افزاید: یکی دیگر از 600 دلار در هفته به آن پرداخت و مردم را تشویق به ماندن در خانه و بلافاصله شروع به دنبال کار می کنند.

بانک

بانک که آیا تغییرات وام برای افراد و کسب و کار در طول بحران نمی خواهد بلافاصله باید به علامت ضرر و زیان خود را در ترازنامه است. بانک های کوچکتر با کمتر از 10 میلیارد دلار در دارایی ها را کاهش موقت چقدر سرمایه نیاز آنها را در دست به دیدار با رگولاتور’ مورد نیاز از 9 درصد به 8 درصد.

صنایع

• یک بازرس کل امر نظارت بر 500 میلیارد دلار در وام است که وزارت خزانه داری خواهد توزیع به صنایع تحت تاثیر این بیماری همه گیر و جدید پنج فرد کنگره خواهد انجام نظارت دولت فدرال هزینه های COVID-19 پاسخ. هر دو نظارت مفاد اضافه شد به این لایحه در مجلس سنا پس از دموکرات ها خواستار آنها است.

• از 25 میلیارد دلار در مستقیم کمک های مالی و به یکی دیگر از 25 میلیارد دلار در وام یا ضمانت وام به مسافری خطوط هوایی. باری هواپیمایی مانند فدرال اکسپرس را دریافت 4 میلیارد دلار در کمک های مالی و به 4 میلیارد دلار در وام و صنعت هواپیمایی پیمانکاران می تواند دریافت 3 میلیارد دلار کمک های مالی.

• برخی از سازندگان هواپیما می تواند در خط برای به $17 میلیارد دلار وام و وام تضمین می کند چرا که آنها حیاتی برای حفظ امنیت ملی است. اغلب اگر نه همه از این خواهد بود که هدفمند به بوئینگ.

• صنعت خودرو می توانید به 1 میلیارد دلار صندوق از طریق وزارت دفاع برای سرمایه گذاری در تولید به افزایش تولید پزشکی دنده محافظ. شرکت های خودرو می توانید ماسک و هواکش برای محافظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی و درمان بیماران.

• کسب و کار کنترل توسط رئیس جمهور تهمت و خانواده اش از جمله پسر در قانون Jared کوشنر خواهد بود ممنوع از دریافت وام و یا سرمایه گذاری از برنامه های این لایحه است. حکومت نیز تقاضای خود را به معاون رئیس جمهور مایک پنس کنگره و روسای ادارات فدرال و از جمله فرزندان و همسران و در قوانین.

کسب و کارهای کوچک

• $370 میلیارد برای اداره کسب و کار کوچک برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارگران پرداخت; بانک اصلی مجرا برای کسانی که وام و کسب درآمد هزینه به طور آهسته ، که می تواند درآمد دست انداز برای صنعت بانکداری است.

• این لایحه را SBA وام های در دسترس برای کسب و کارهای کوچک به کمک به آنها را پوشش هزینه ها مانند حقوق و دستمزد و اجاره مسکن و آب و برق.

خرده فروشی کارگران

• خرده فروشی کارگرانی که شغل خود را از دست, چرا که فروشگاه تعطیل خواهد بود قادر به دریافت بیمه بیکاری به جای 100 درصد از پرداخت های خود را برای چهار ماه. خرده فروشان نیز قادر به استفاده از $450 میلیارد دلار وام به شرکت هایی که صدمه دیده بودند توسط coronavirus. شرکت های که خود را حفظ کارگران خطابه قادر به فرار مالیاتی.

بیمارستان

• اضافی $150 میلیارد برای بیمارستان ها از جمله 100 میلیارد دلار در کمک های مالی است که می تواند توسط خانه های پرستاری و بیمارستان و درمانگاه و دیگر ارائه دهندگان تقلا برای لوازم پزشکی مانند ماسک و دستکش و هواکش.

دیگر

• 400 میلیون دلار برای دولت به آماده شدن برای سال 2020 انتخابات با هدف به آن را آسان تر برای دولت ها به حرکت در جهت رای گیری از طریق پست و یا اوایل رای گیری. آن را نیاز ندارد متحده به شرکت است و بیش از دو برابر 140 میلیون دلار در نسخه های قبلی از این لایحه.

• 25 میلیون دلار برای جان اف کندی مرکز هنرهای نمایشی در واشنگتن, DC برای نگه داشتن امکانات بالا و در حال اجرا و اطمینان حاصل شود که کارکنان فدرال که در کار باقی بماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>