برای Hizzoner, “زمان بحران” به معنی کار بر روی عضلات شکم.

شهردار بیل د Blasio آغاز یک روز معمولی با حدود دو ساعت در ورزشگاه قبل از گرفتن اطراف در حال اجرا در این شهرستان در 10:30 صبح پس از بررسی برنامه خود را نشان می دهد.

پس از 30 دقیقه متقابل borough drive از Gracie عمارت در سمت شرق بالا به شیب پارک YMCA موش بدنسازی آغاز می شود و در روال خود را در اطراف ساعت 8 صبح این برنامه نشان می دهد کشش و رکاب زدن روی دوچرخه ثابت در حالی که تماشای تلویزیون.

پس از گرفتن یک عرق خوب de Blasio کل نیم ساعت بودجه به تغییر از تمرین لباس — تی شرت و محموله های کوتاه — به کت و شلوار خود را و سپس بازدید از جاده دوباره برای شهر به طور کلی مشکلات ناسازگار بودن در حدود 10:30 صبح

پست مورد تجزیه و تحلیل بدنسازی جستوجوی برنامه به عنوان در ده ها تن از ایمیل های خود را از NYPD جزئیات امنیتی پوشا جولای 2017 از طریق دسامبر 2018 به تازگی فاش شده به عنوان بخشی از یک تبعیض شکایت ثبت شده توسط یک عضو سابق این تیم است.

مقدار زمان de Blasio در دست خود را به پمپ آهن سمت چپ یکی از شهرستان پل توطئه خود را اجرا کنید برای mayoralty.

“من هرگز فکر نمی کردم در مورد تبدیل شدن به شهردار تا زمانی که من متوجه شدم چقدر وقت آزاد من می خواهم و چگونه سالم بود من می خواهم با تمام اعمال من” cracked عضو شورای شهر جو Borelli.

“من یک بخش از مسئولیت شهردار de Blasio و من سعی می کنم برای رفتن به ورزشگاه و من آن را قبل یا بعد از من رها پسر در مدرسه گفت:” استاتن آیلند جمهوری خواه و اضافه کرد که او به طور معمول پیچیده توسط 9:30 صبح و در آخرین.

این کمک می کند که Borelli با استفاده از یک ورزشگاه صرف جلوگیری از پسرش را در مدرسه و 5 دقیقه از شورای دفتر منطقه گفت: — بر خلاف de Blasio که رانده است او جزئیات 13 مایل به یک شیب پارک YMCA.

در مقایسه سابق مایکل بلومبرگ شهردار آمار تردمیل در صبح و اواخر شهردار اد کخ در حال حاضر کار می کرد و در زمان de Blasio به طور معمول برگ Gracie عمارت.

“او در ورزشگاه از ساعت 6 صبح تا 7 صبح و در میز خود را در شهر هال 7:30 صبح اگر نه قبل از آن گفت:” جورج Arzt, Koch سابق مطبوعاتی وزیر. “گاهی اوقات او اولین کسی بود که در واقع انتخاب کنید تا تلفن زنگ از یک شکایت تشکیل دهنده.”

د Blasio, در مقابل اغلب طول می کشد زمان تمرین برای دوباره پر کردن با یک توقف در یکی از پارک های مورد علاقه شیب ثابت مانند Colson Patisserie یا کمی خلوص شام قبل از رفتن به منهتن.

Park Slope YMCA
پارک شیب YMCA که در آن شهردار de Blasio تمرینات.متی McDermott

Hizzoner رو کوتاه کردن مو پس از ضربه بدنسازی نه یک بار بلکه دو بار در یک دوره دو هفته ای در ماه نوامبر 2018 — از جمله یک بار در هفته تحت فشار قرار دادند که او در شهرستان هال ورود به ساعت 11 صبح روز برنامه را نشان می دهد.

در روزهای جمعه de Blasio به طور منظم می رود به Y می کند هفتگی خود WNYC radio مصاحبه در پارک مجاور شیب کتابخانه — سپس سر به Gracie برای دریافت پرش در آخر هفته.

زمانی که او به دفتر مرکزی de Blasio روزانه ورزش منظم گاهی اوقات برگ او پس tuckered شده که او جلب برخی از ظهر Zs در دفتر نیمکت.

در یک مناسبت در سال 2017 و 2018 شهردار روشن آن را توسط گرفتن در 3 p. m. روز هفته تمرین برنامه نشان می دهد.

شهرستان سالن سخنگوی گفت که ایمیل های نیروی انسانی تکالیف بر اساس شهردار بینی برنامه و لزوما منعکس کننده چگونه Hizzoner یا در نهایت جزئیات صرف روز خود را.

او پیشنهاد کرد که د Blasio نیست کاملا ساعت دو ساعت در روز در ورزشگاه به خاطر پیشرفت تیم امنیتی می شود وجود دارد جلوتر از زمان برای آماده شدن برای ورود او.

اما این است که نه تنها راهی است که NYPD جدول زمانی دقیق در ایمیل های برخورد با شهردار رسمی برنامه.

در برخی موارد رسمی برنامه show de Blasio کار ساخت تماس پس از خروج از ورزشگاه که نیست دقیق در پلیس ایمیل.

د Blasio رسمی برنامه نشان می دهد او در آنجا ماند تا یک ساعت دیگر در ورزشگاه از جزئیات پیش بینی کرده بود.

برای مثال در مارس 21, 2018, de Blasio وارد Y در ساعت 8 صبح پس از آن رو به منهتن شکارچی دبیرستان علم تا 11 صبح برای یک دانشجو ثبت نام رای دهندگان رویداد با توجه به جزئیات را ایمیل.

اما شهردار رسمی برنامه او نشان می دهد که ساخت یک تماس کار از جاده ها در 11:30 a. m. سپس به شکارچی در ظهر.

“آیا خواستار کمیسیون گفتگو با ترکیبات و یا ایمیل کارکنان شهردار در حال کار برای مردم شهر نیویورک 24/7” گفت: شهرداری سخنگوی اولیویا Lapeyrolerie.

او اضافه کرد که “هر کسی که دیده است شهردار در ورزشگاه — یا هر جای دیگری که برای ماده — می داند کار خود را هرگز به پایان می رسد.”

گزارش اضافی توسط هارون Feis

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de