در اینجا چگونه برای گفتن اگر شما coronavirus — و زمانی که به دکتر مراجعه کنید

با شیوع کروناویروس گسترش در سراسر آمریکا ترس از ابتلا به جدید بیماری مشخصی — اما پایین آمدن با تب و سرفه لزوما به این معنا نیست شما آلوده شده است.

پس چگونه می تواند به شما بگوید که آیا شما باید از virus و هنگامی که شما باید یک پزشک را ببینید?

علائم کروناویروس — تب و سرفه و آبریزش بینی — شبیه به کسانی که از سرماخوردگی یا آنفولانزا.

اگر شما در حال تجربه علائم آن, اما احساس می کنید مانند شما می توانید آنها را با بیش از ضد مواد مخدر از راحتی از خانه خود را, کارشناسان می گویند که آنچه شما باید انجام دهید.

“اگر شما احساس می کنید به خوبی به اندازه کافی که اگر نیست آن را برای coronavirus شما نمی دیدن یک دکتر نمی بینید یک پزشک” لورن Sauer, استادیار طب اورژانس در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی گفت واشنگتن پست.

اگر علائم شما شدید — تب که نمی خواهد برود تنگی نفس و بی حالی — سپس از آن زمان به پزشک خود تماس بگیرید.

اما در اکثر موارد از coronavirus — رسما شناخته شده به عنوان COVID-19 — خفیف بوده اند بنابراین اگر تمام کسانی که با یک سرماخوردگی سیل اورژانس آن خواهید آن را سخت تر برای حرفه ای ها برای درمان بیماران بدحال.

به علاوه شما همچنین می توانید انتخاب کنید تا این ویروس در یک بیمارستان اگر شما در حال حاضر نیست آن را داشته باشد. اگر شما لازم نیست که یک تب شما احتمالا لازم نیست که coronavirus.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نیز نشان می دهد به دنبال کمک های پزشکی اگر شما در حال نشان دادن علائم و شما شده است در تماس با کسی که COVID-19 یا شما در سفر و یا زندگی در یک منطقه با شیوع.

مراقبت های بهداشتی خود را حرفه ای خواهد کار خود را با دولت در بخش بهداشت و درمان و CDC برای کشف کردن که آیا شما باید آزمایش COVID-19.

افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و بیماری های قلبی یا ریوی مزمن بیماری هستند بیشتر در خطر ابتلا به بیماری شدید. اگر شما سقوط در زیر آن دسته و احساس به طور جدی بیمار شما باید به دنبال توجه پزشکی.

اگر شما یا کسی که شما در حال مراقبت از این است که در وضعیت وخیم — جمله بسیار کوتاه بر نفس, حداقل, پاسخگو, و یا بی توجه به نظر می رسد آبی یا خاکستری و یا دارای فشار خون پایین — پس از تماس با 911 گفت: Amesh Adalja های عفونی-بیماری متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت.

در غیر این صورت با پزشک خود تماس بگیرید. اگر شما تصمیم به رفتن به اتاق اورژانس یا مطب شما مطمئن شوید که به جلو تماس بگیرید به طوری که آنها می تواند آماده برای محافظت از بیماران دیگر زمانی که شما می رسند.

نکته مهم برای جلوگیری از بیمار شدن در همه CDC توصیه می کند اجتناب از افرادی که در حال نشان دادن علائم; اجتناب از دست زدن به چشم ها بینی و دهان و شستن دست های خود را به طور کامل و غالبا. این به این معنی شستشو با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه. اگر صابون و آب به راحتی در دسترس هستند استفاده از یک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده دست با حداقل 60% الکل است.

لازم است به پوشیدن ماسک اگر شما بیمار نیست. Facemasks باید مورد استفاده توسط افرادی که علائم نشان می coronavirus برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری به دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>