سرد عکس نشان می دهد که اقدامات افراطی گرفته تا با خیال راحت حمل و نقل نبراسکا اولین coronavirus مورد یک اوماها روباز انتخابی که ممکن است قرارداد این ویروس در سفر اخیر به انگلستان است.

زن 36 شده بود برای درمان علائم خفیف در اوماها در بیمارستان تا روز جمعه. سپس او عفونت در زمان به نوبه خود برای بدتر از مقامات گفت: Omaha.com.

او منتقل شد به صورت تخصصی تر درمان به دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا نیز در اوماها — امن در داخل آنچه شناخته شده به عنوان “جداسازی غلاف” و به کار گرفته شده تنها با “ماه-کت و شلوار” پزشکی کارگران است.

این زن در حال حاضر در حال درمان برای سندرم زجر تنفسی حاد در UNMC را Biocontainment واحد.

مشهور جهان, 10 -, تخت, واحد طراحی شده است با خیال راحت به درمان کشنده بیماری های عفونی در حالی که حفاظت از آن بسیار آموزش دیده کارکنان و عموم مردم از آلودگی.

این واحد تنها یکی دیگر بیمار — coronavirus بیمار از الماس شاهزاده خانم کروز, خط, مقامات گفت.

در سال 2015 این واحد با موفقیت درمان یک بیمار ابولا ریک Sacra یک دکتر که مشغول به کار در بخش زنان و زایمان در لیبریا در طول ارتفاع که بیماری همه گیر.

آلوده با زن بستری در این هفته سفر کرده بود با پدرش به انگلستان که در آن او شروع به تجربه علائم.

او در بازگشت از نه روز از سفر خود در فوریه. 27 و رفت به اتاق اورژانس در اوماها روباز انتخابی را Methodist بیمارستان در روز پنج شنبه.

او آزمایش coronavirus روز جمعه منتقل شد و شب جمعه, مقامات گفت.

اپيدميولوژيستها در حال حاضر تلاش برای ردیابی کسی که با او ممکن است در تماس آمده از جمله بازیکنان بسکتبال در منطقه ویژه بازی های المپیک مسابقه مراجعان در اوماها VFW و بیش از 30 کارکنان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان است.

“ما باید آن را به طور جدی” اوماها شهردار ژان Stothert گفت: Omaha.com. “اما این بدان معنا نیست که کل شهر تعطیل خواهد شد. ما فقط باید هوشمند در مورد آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im