در اینجا بعد از مشکل بزرگ پس از نیویورک می شود هواکش

حتی اگر نیویورک می شود تمام فن های آن نیاز به رسیدگی در حال رشد coronavirus بحران هنوز هم وجود دارد یک سوال — که آنها عمل می کنند کارشناسان پزشکی می گویند.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: دولت باید 30,000 هواکش اگر بیمارستان ها می شود غرق بدحال COVID-19 بيمار تحت بدترین سناریو.

در عین حال تنها وجود دارد در مجموع 7,713 تنفسی متخصصان مجاز به کار با دستگاه تنفس در نیویورک به علاوه تعداد نامعلومی از ماهر پرستاران و پزشکان آموزش دیده برای استفاده از آنها.

“من به عنوان خوانده شده که رژیم صهیونیستی. کومو گفت که هواکش ها به کروناویروس چه موشک به جنگ جهانی دوم. در حالی که من مطمئن هستم این درست است که شما نمی خواهد که برداشت یک خط مقدم سرباز کردن میدان جنگ قرار داده و او را در کابین خلبان جنگنده و انتظار می رود او را به پرواز هواپیما پرتاب موشک و شکست دشمن” گفت: Anthony Everidge 30 سال کهنه تنفسی متخصص که در حال حاضر با این نسخهها کار در نوادا است اما هنوز مجاز به کار در نیویورک است.

“نتیجه فاجعه بار خواهد بود و تنها ترکیب مشکل است. قیاس امر به هواکش و موفق عملیات و مدیریت از دستگاه تهويه مکانيکی” او گفت:.

Everidge عضو انجمن آمریکایی تنفسی مراقبت گفت: “نگرانی وجود خواهد داشت “نمی تواند به اندازه کافی” ماهر تنفسی درمانگران و پزشکان و پرستاران با دانش به کار هواکش بر اساس زمان تعداد مجوز اپراتورهای.

هواکش کمک به شدت بيمار تنفس با پمپاژ هوا و اکسیژن به ریه ها از طریق یک لوله قرار داده و در بینی یا دهان برای رسیدن به windpipe. دستگاه ارائه می شود اکسیژن بیشتری به بیمار از هر روش دیگر و نیز تامین فشار به نگه داشتن ریه ها باز است.

کومو مورد بحث و بررسی نیاز به ذخایر 30,000 هواکش اگر له از COVID-19 بيمار بازدید بيمارستان سیستم در آینده 14 تا 21 روز است. اما او صحبت کرده است کمتر در مورد نیروی انسانی هواکش.

فرماندار طی یک نشست خبری روز شنبه گزارش داد که 76,019 کارکنان مراقبت های بهداشتی از جمله بازنشستگان موافقت کرده اند به داوطلب برای کمک به نیویورک را تیره و تار تجهیزات پزشکی.

که در مجموع او گفت: 669 بودند درمانگران تنفسی.

وزارت بهداشت دولت نه اختلاف است که مسائل مربوط به نیروی انسانی برای فن های یک چالش است.

یک سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به ارسال به قبل از اظهارات فرماندار ساخته شده است در مورد مسائل مربوط به نیروی انسانی.

“شما می توانید ایجاد تخت شما در پیدا کردن تجهیزات شما باید به کارکنان” کومو گفت.

شهردار بیل د Blasio نیز روز یکشنبه گفت که او به رئیس جمهور تهمت مورد نیاز برای هواکش و “پرسنل پزشکی است.” او گفت: بیمارستان های شهرستان نیاز به حداقل 15,000 هواکش.

تنفسی متخصصان مانند پرستاران برای مراقبت تنفسی. آنها بیماران مانیتور عملکرد ريه در طول شیفت خود را با چک کردن داده ها از ونتیلاتور و تنظیم دستگاه بر این اساس Everidge گفت.

مشكل این است که COVID-19 بیماران بستری در بخش مراقبت های واحد مریض تر از معمولی بیمار که انتوبه.

نمونه بیمار در یک ونتیلاتور برای سه روز. اما COVID-19 بيمار هستند رو در یک ونتیلاتور برای هر نقطه از 10 روز به 21 روز – با نرخ مرگ و کومو گفت.

در نشانه ای از دوران وخیم دولت در هفته گذشته تایید عمل بحث برانگیز داشتن دو نفر به اشتراک گذاری یک دستگاه تنفس مصنوعی.

“این ایده آل نیست” کومو گفت: “اما ما معتقدیم آن قابل اعمال است.”

این Northwell سلامت سیستم استخدام 400 تنفسی درمانگران در آن 23 منطقه ای بیمارستان ها — از جمله Lenox Hill, Long Island یهودی و استاتن آیلند در بيمارستانهای دانشگاه.

سخنگوی گفت: هیچ کمبود وجود دارد از یک اپراتور– حداقل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de