در اینجا چیزی است که تهمت باید در مورد کاهش قیمت گاز

چگونه می شما مانند برخی از خبر خوب برای تغییر ؟

در اینجا آن است که: قیمت بنزین است که غلت و این هفته به طور متوسط در ایالات متحده باید به زیر $2-یک گالن سطح. که بی رحمانه طنز البته از آنجا که بخشی از دلیل این کاهش قیمت است که آمریکایی ها و رانندگان در سراسر جهان نمی تواند در هر نقطه به دلیل coronavirus قرنطينه. به طوری که آنها نمی پر کردن تانک های خود را.

اما از سوی دیگر از دلایل اصلی که گاز ارزان تر است این واقعیت است که روس ها و سعودی ها در یک نبرد است. این دو کشور همچنان به تولید بیشتر نفت از نیازهای جهان در حال حاضر در چه چیزی است که به عنوان “جنگ اقتصادی.”

در حال حاضر بخش عجیب و غریب.

رئیس جمهور تهمت و برخی دیگر از جمهوری خواهان گفته اند که آنها می خواهند به واسطه صلح بین سعودی ها و روس ها به طوری که قیمت نفت و به عنوان نتیجه بنزین — نمی ادامه به رها کردن. شاید حتی افزایش می یابد.

چرا هک خواهد رئیس جمهور می خواهم به انجام این کار!?

اجازه دهید کسانی که دو کشور به ضرب و شتم هر یک از دیگران’ مغز و اجازه می دهد که قیمت انرژی به کاهش آنجا که عرضه و تقاضا در بازار آزاد را اجازه می دهد.

در واقع دلیل تهمت می خواهد به مداخله ساده است — اما من فکر می کنم غلط. آمریکا تولید نفت نیز صدمه دیده است که با قیمت پایین انرژی است. که به ویژه برای شرکت هایی که تولید گران نفت شیل.

ما به اصطلاح استقلال انرژی در آینده در خطر است اگر شرکت کاوش و حفاری در ایالات متحده است. من یک راه حل است که من فکر می کنم رئیس جمهور و ما صنعت نفت مبارک اما همچنین اجازه می دهد تا تمام خارجی تولید کنندگان نفت برای ادامه جنگ خود را بدون تحمیل تلفات در اینجا.

من می دانم که شما را در لبه صندلی خود را برخی از اعداد.

بهترین معامله در امریکا در حال حاضر بنزین که هفته گذشته از فروش در سراسر کشور به طور متوسط $2.03 یک گالن با توجه به AAA. که پایین نزدیک به 50 سنت گالن فقط در ماه گذشته.

آیا من می توانم شنیدن یک “hallelujah!” از رانندگان در همه جا ؟

بنابراین هر کس در امریکا باید تشویق روسیه و عربستان سعودی برای حفظ ضربه آن را. برای ما بهتر است. هیپ هیپ هورا برای رانندگان!

در واقع قیمت گاز در حال حاضر به خوبی در زیر $2 گالن در بسیاری از وسط کشور منطقه میانی اقیانوس اطلس و در فلوریدا. و با قیمت نفت در حال سقوط زیر 20 دلار در هر بشکه برای مدت زمان پنج شنبه, قیمت بنزین باید در نهایت پایین آمدن برخی بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن نباید پیچ است که تا. در اینجا یک راه بهتر برای محافظت از ما نفت تولید می کند. من می دانم که من ایده ممکن است به نظر درست نميرسد و یا قرار دادن یکی دیگر از راه های احمق. اما بشنوید از من.

انتخاب یک هدف قیمت برای بنزین, گفتن 2 دلار یک گالن. به منظور نگه داشتن ما صنعت نفت شناور برای هر پنی که بنزین کمتر از 2 دلار یک گالن وجود دارد باید نیم درصد افزایش در مالیات فدرال.

تولید کنندگان نفت در حال رفتن به دنبال نجات به هر حال. چرا خود را نجات حداقل تا حدی متصل به قیمت گاز ؟

بیایید می گویند بنزین کاهش یافت و به طور متوسط از $1.80 یک گالن. آن را در حال حاضر کمتر از آن است که در مکان های سراسر کشور تا این نیست پای در آسمان است. و اگر واشنگتن اضافه شده 10-سنت – a-گالن مالیاتی برای پس گرفتن نیمی از این 20 درصد افت به زیر 2 دلار یک گالن. پس رانندگان به طور معمول با استفاده از 140 میلیارد گالن در سال که دولت را دریافت اضافی از 14 میلیارد دلار.

آن را کمک به قید وثیقه از انرژی میباشد. و رانندگان به سختی آن را احساس می کنید, از آنجایی که آنها به سادگی نمی توان تمام پس انداز آنها می تواند.

بیایید می گویند قیمت گاز قطره به طور متوسط از $1.50 یک گالن است که بعید است با توجه به این که قیمت بنزین فروشی (قبل از مالیات) در حال حاضر حدود 55 سنت گالن و هنوز حذف سریع است.

در این صورت دولت می تواند جبران نیمی که 50 درصد افت به زیر 2 دلار یک گالن متوسط — یا 25 سنت گالن. و مالیات اضافی آن را می توانید استفاده کنید برای کمک به صنعت انرژی خواهد آمد به 35 میلیارد دلار در سال است.

“شما هرگز نمی خواهم برای قرار دادن از طریق مالیات بیشتر, اما آن را نمی احمقانه ترین ایده ای را که من تا کنون شنیده ام” گفت: دنتون Cinquegrana رئیس تحلیلگر نفت برای قیمت نفت اطلاعات خدمات. اما از آنجا که فدرال مالیات بر گاز — 18.4 سنت گالن — نبوده است مطرح شده و از سال 1993 Cinquegrana بود پذیرای این ایده.

کلید با توجه به Cinquegrana. خواهد بود در چگونه این ایده توضیح داده شده است. “اگر آن را به عنوان یک کمک مالی به صنعت نفت مردم را از دست دادن ذهن خود را,” او گفت:. اما اگر به شما می گویند مالیات اضافی که قرار بود به سمت جاده تعمیر آن خواهد بود آسان تر به فروش برساند.

زیبایی این است که هنگامی که قیمت گاز رو بیش از 2 دلار یک گالن دوباره voila!, این مالیات اضافی خواهد ناپدید می شوند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>