در اینجا است که نیویورک قانونگذاران آوردن به دولت از اتحادیه

یک زمین صفر پاسخگوی 6 ساله از برانکس و یک نماینده مجلس خود نوه: کسانی که برخی نیویورکی رفتن به 2020 دولت از اتحادیه.

مانند دیگر اعضای کنگره هر یک از نیویورک قانونگذار مجاز است برای آوردن مهمان به رئیس جمهور تهمت سالانه نشانی در روز سه شنبه شب — و معمولا بیشتر دست گرفتن لحظه ای به تاکید مسائل برای آنها مهم است.

در تلاش برای برجسته کردن مراقبت های بهداشتی مسائل مانند پوشش از قبل موجود شرایط رهبر اقلیت سنا چاک شومر آوردن 6 ساله جاناتان Fisher a Bronx مادری با یک اختلال تشنج و بیماری مزمن ریه سخنگوی آنجلو Roefaro روز دوشنبه گفت:.

استاتن آیلند کنگره حداکثر رز (D-NY 11 منطقه) دعوت کرده است بازنشسته FDNY آتش نشان راب سرا, مدافع سپتامبر 11th قربانیان غرامت صندوق بود که reauthorized در ماه جولای.

در ضمن دیرین لانگ آیلند تشکر. پیتر کینگ که اعلام کرده است که او نمی خواهد به دنبال یک 15th مدت در سال 2020 تصمیم به دعوت همراه نوه اش به رئیس ستاد کوین فوگارتی.

همکار لانگ آیلند تشکر. لی Zeldin (نیویورک 1st منطقه) انتخاب کرده است ویلیام david payne, 95, از شرق Patchogue یک جنگ جهانی دوم ارتش دامپزشک که مبارزه در نبرد برآمدگی.

به تماس توجه به حقوق کارگران و ملکه و تشکر. لطف Meng (D-NY 6 منطقه) آوردن عبدالقدوس چودری, 65, سیفون یک گارد امنیتی در فرودگاه لاگاردیا و عضو 32BJ SEIU اتحادیه.

از شمال ایالت تشکر. Elise Stefanik (R-نیویورک 21st منطقه) انتخاب کرده است نیویورک مزرعه دفتر رئیس جمهور دیوید فیشر یک کشاورز از سنت لارنس که خانواده اش عامل های لبنی برای چهار نسل در مادرید, NY.

در ضمن مهمان Rep. Nydia ولاسکز (NY 7 منطقه) است Jessica Moraima ونتورا پرز یک مادر که از دست او 13 ساله پدر Jaideliz مورنو ونتورا در ماه ژانویه در پورتو ریکو به دلیل عدم مراقبت های پزشکی مناسب پس از طوفان ویرانگر ماریا در سال 2017.

Rep. جری Nadler (NY منطقه 10) ممکن است در این رویداد به عنوان او تا به حال به عجله بازگشت به نیویورک در روز جمعه با همسرش, جویس میلر بود که مبتلا به سرطان لوزالمعده در ماه گذشته.

72 سال منهتن نماینده مجلس که یکی از خانه منجر استیضاح مدیران نیست در این مجلس استیضاح دادگاه در روز دوشنبه به عنوان او بود ملاقات با همسر خود را از پزشکان.

“من هنوز نمی دانم اگر او در حال رفتن به پایین آمدن فردا” در این رابطه گفت: Daniel شوارتس. “او در نیویورک با همسر خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر