به درک که چرا وجود دارد کاهش در بازار سهام روز دوشنبه شما باید به درک آنچه اتفاق افتاده در هفته گذشته.

خبری که coronavirus پخش شد توانست به راز یک هفته پیش. نفر در سراسر چین و سایر نقاط شرق دور. ایتالیا تا به حال یک مشکل است. کشتی های کروز را دیدم و این بیماری در حال گسترش است. حتی تمام شهرهای چین بودند که قرنطینه.

و سازمان بهداشت جهانی شد صدور منظم هشدار.

در عین حال در هفته گذشته قیمت سهام در ایالات متحده موفق به افزایش بی وقفه.

چگونه می خواهم که اتفاق می افتد ؟ چه شد وال استریت ،

همیشه وجود دارد برخی از انکار در میان معامله گران حرفه ای زمانی که چیزی بد اتفاق می افتد. “اجازه ندهید که سرمایه گذاران فردی ببینید شما عرق” به نظر می رسد شعار خود را.

اما چیزی دیگری که در هفته گذشته است. آن را یکی از گزینه های آن انقضا دوره. و معامله گران حرفه ای نه تنها نمی خواهید برای نشان دادن عرق آنها همچنین می خواستم قرارداد خود را به بیرون رفتن در پول است.

به طوری که آنها نیاز به فشار قیمت سهام ،

و در روز دوشنبه جوانب مثبت نمی نیاز به نگه دارید تا نما که همه چیز هنوز هم بزرگ است. اوه آره, به نظر می رسید برای گفتن هماهنگ ویروس یک مشکل است.

بنابراین بدون معامله گران حرفه ای propping آنها را تمام شاخص های بازار سهام کاهش یافت و بیش از 3 درصد در روز دوشنبه را بدتر جلسه از اکتبر سال 2018 است.

همانطور که اشاره کردم در ستون یک هفته پیش قیمت سهام بسیار بالا در مقایسه با زمانی که به خود طبیعی و تاریخی سطوح. در آن زمان این قیمت به درآمد نسبت استاندارد & ضعیف است 500 شاخص در 19.2.

در مقایسه با تاریخی میانگین قیمت به درآمد نسبت تنها 14.8. آن را ساده و قیمت سهام خواهد نیاز به سقوط 23 درصد به عقب بر گردیم به آن متوسط است.

3 درصد به علاوه کاهش در روز دوشنبه ممکن است قرار دادن ترس در دل سرمایه گذاران. اما آن را هنوز هم قرار داده نمی شود و قیمت سهام در هر نقطه در نزدیکی تاریخی 14.8 قیمت به نسبت درآمد.

وجود دارد البته راه دیگر PE را می تواند به بازگشت به سطح نرمال. سود شرکت می تواند افزایش یابد.

اما در اینجا مشکل است. حتی قبل از coronavirus زده اقتصاد آمریکا تنها در حال رشد در سطح سالانه از 2 درصد به 2.5 درصد است. پس از آن بود که مانند سود شرکت ها آماده شد به اوج.

افزایش بسیار کمتر به احتمال زیاد در حال حاضر که این ویروس ابتلا به خیلی از توجه جهان را جلب کرده و باعث تعطیلی کسب و کار در چین است که عرضه ما با شرکت های محصولات.

همچنین معکوس مشکل: با چین تمرکز زیادی بر روی حاوی ویروس آن را بسیار بعید است که شهروندان آن خواهد بود و در مورد خرید مک دونالد همبرگر, کفش نایک و اپل. بنابراین کاهش صادرات از ما کالا به سایر نقاط جهان نیز خواهد صدمه دیده است شرکت های آمریکایی’ سود.

من از دیوید Aurelio مدیر ارشد Refinitiv برای پیدا کردن من چقدر این ویروس در حال حاضر کمرنگ شرکت های بزرگ سود انتظارات. در اینجا پاسخ.

در Jan. 31, شرکت های بزرگ ایالات متحده انتظار می رود سود خود را به 5.4 درصد در سه ماهه اول سال 2020 است. در حال حاضر این شرکت ها همان انتظار دارند تنها 3 درصد سود بالاتر.

شرکت ها همیشه بیش از حد خوش بینانه در آغاز سال است.

که 2.4-درصد-نقطه قطره درآمد انتظارات در حال حاضر چه چیزی می تواند انتظار می رود برای کل سه ماهه. اما هنوز هم وجود دارد بیش از یک ماه باقی مانده در سه ماهه اول و coronavirus نگرانی می تواند بدتر شود.

Military officers wear face masks outside Duomo cathedral in Milan, Italy.
افسران نظامی پوشیدن ماسک در خارج از کلیسای جامع Duomo در میلان, ایتالیا.ایسنا

وجود دو بازار سهام ناجی (به غیر از زیرک معامله گران حرفه ای) که وال استریت همیشه می شمارد ، برای اولین بار است که فدرال رزرو. کاهش در نرخ بهره است که تقریبا همیشه این تونیک که بازار بورس نیاز دارد. آن را هل می دهد سرمایه گذاران از نرخ ثابت سرمایه گذاری و ریسک سهام است.

و در حالی که فدرال ریزرو نرخ های پایین در حال حاضر آنها می تواند به پایین.

مشکل این است که این اقتصاد است که صدمه دیده است چرا که شرکت نمی تواند قرض گرفتن پول در نرخ معقول. به جای آن که شرکت نمی خواهد قرض اگر آنها نمی دانند که کسب و کار خود را به حالت عادی بازگشت.

دیگر نجات دهنده چیزی است که به نام رئيس جمهور در کار گروه در بازارهای مالی است که همچنین به عنوان شناخته شده غوطه حفاظت از تیم. این گروه همواره تقریبا افسانه ای و هر کسی که صحبت در مورد آن تصور می شد به این باور در توطئه.

اما به تازگی آن را بیرون آمدن از سایه. و تقریبا همه در حال حاضر معتقد است که این گروه تلاش می کند برای محافظت از بازار سهام در دوران وخیم مانند در طول رکود اقتصادی ،

اما 3 درصد افت مانند روز دوشنبه نیست وخیم.

20 درصد کاهش در قیمت سهام — در حالی که عادی اصلاح — ممکن است غوطه حفظ توجه. حتی پس از آن عمل خواهد بود ظریف است. واشنگتن سعی خواهد کرد به تظاهرات وال استریت شرکت برای خرید سهام شاید به آنها تضمین می کنند که آنها نمی خواهد از دست دادن پول در حالی که اقدام در منافع عمومی است.

اما در مشکل وجود دارد اگر این اتفاق می افتد به عنوان به خوبی.

صرفه جویی در بازار سهام از فاجعه — در حالی که این امر می تواند تحسین اکثر آمریکایی ها — ممکن است دیده می شود به عنوان یک حرکت سیاسی برای محافظت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد شانس. بنابراین این نیست که بدون انتقاد.

وجود دارد یک چیز بیشتر است که می تواند تأثیر بازار سهام است که من باید به ارمغان بیاورد.

با برنی ساندرز تازد به یک برنده در نوادا حزبی در شنبه برخی از افراد پیشنهاد کرده اند که وال استریت روز دوشنبه نگران بود که خود اعلام کرد سوسیالیستی ممکن است تبدیل شدن به رئيس جمهور و upend سرمایه داری.

پیش من پیش بینی کرد که ساندرز را تا پایان بودن دموکراتها نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2020 است. دیگران در حال حاضر می بینیم که به عنوان یک رخداد اجتناب ناپذیر.

اما من همچنین گفت ساندرز قرار بود به از دست دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن.

من هنوز هم فکر می کنم که. و من اعتقاد دارم که اکثر مردم در وال استریت معتقدند که ساندرز نمی تواند و نمی خواهد به نفع خود.

بنابراین این تصور که ساندرز’ قدرت دموکراتیک اولیه ناشی از وال استریت غم و اندوه در روز دوشنبه به نظر می رسد نابجا. مراقبت های بهداشتی سهام بود قطعا باید یک افتضاح به خصوص در روز دوشنبه به دلیل ساندرز’ برنامه ای برای مراقبت های بهداشتی

اما همه در همه ساندرز’ قدرت روز شنبه در نوادا ممکن است به یکی از چیزهایی است که وال استریت فکر مثبت بود که در این هفته آغاز شده است. اگر ساندرز است که دموکراتها نامزد رئيس جمهور تهمت را تقریبا قطعا مجددا انتخاب و وال استریت را دوست دارد که.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im