قهرمان در منسی هانوکا حمله کاهش $20K پاداش بیش از صهیونیسم

غرب NYACK n. y. — یک یهودی ارتدوکس مرد و اعتبار به عنوان یک قهرمان برای حمله با چاقو-دارای حق اعمال مردی که چاقو پنج نفر در طول یک جشن هانوکا در شمال شهر نیویورک است که به دلیل خودداری از گرفتن $20,000 پاداش از تاسیس گروه یهودی چون به نظر او آنها را صهیونیست ها با توجه به یک خاخام که او می داند.

با مسئولین فدراسیون یهودی و ضد افترا لیگ گفت: مجله خبری که آنها غافلگیر شده توسط Josef Gluck تصمیم به نوبه خود پاداش روزنامه روز جمعه گزارش داد.

“پاداش شده اند که برای هر کسی که ارائه اطلاعاتی که منجر به دستگیری گفت:” میریام Allenson سخنگوی یهودی فدراسیون & بنیاد راکلند ، “این چیزی بود که در ذهن ما است.”

Allenson گفت که هیچ یک از رشته ها با پول و که این گروه تا به حال هیچ ایده” با توجه Gluck تصمیم به نوبه خود به دور از وجوه.

پاداش ارائه رویداد برنامه ریزی شده بود برای Feb. 6 اما Gluck گفت که او تا به حال یک اورژانس خانواده Allenson گفت.

خاخام Dovid فلدمن از منسی گفت: Gluck تصمیم ناشی از ناراحتی او و برخی دیگر از Hasidic و فوق العاده ارتدکس یهودی را با سازمان هایی مانند یهودی فدراسیون و ضد افترا لیگ. فلدمن گفت: Gluck آماده شد به اطلاع گروه در نوشتن به توضیح در جزئیات بیشتر و دلایل خود را برای کاهش پاداش.

خاخام فلدمن رهبر Neturei Karta بین المللی است. آن یهودی ارتدوکس اعضای معتقدیم “کل مفهوم حاکمیت دولت یهودی است که بر خلاف قانون یهودی.”

“این انتخاب خود را به قبول” Allenson روز دوشنبه گفت:. “ما در حال اجازه دادن به آن. وجود دارد هیچ چیز دیگری برای گفتن دارد.”

گلوک و اعتبار با پرتاب بدن خود را در مقابل machete-wielding man و با استفاده از یک میز چوبی را امتحان کنید و متوقف کردن Dec. 28 حمله در منسی روزنامه گزارش شده است. او سپس اغوا مهاجم خارج و مستند مهاجم شماره پلاک و هشدار پلیس.

گلوک دریافت کرده است و چندین جوایز خود را برای قهرمانی از جمله کنگره گواهی ارائه شده توسط ایالات متحده دموکراتیک تشکر. نیتا Lowey از هریسون شهر Ramapo آزادی جایزه و یک ایالت نیویورک در سنای آزادی مدال.

اوان برنشتاین ضد افترا لیگ, معاون رئیس جمهور گفت که در حالی که این گروه نا امید Gluck تصمیم به قبول این جایزه آن را ادامه خواهد داد به کار از نزدیک با یهودی ارتدوکس جامعه در منسی و جاهای دیگر و ارائه پاداش هنگامی که merited برای کمک به اجرای قانون در بررسی جرایم ناشی از نفرت.

گرفتن توماس, مرد متهم در سلاح سرد التماس کرد گناه نیست در چندین جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه. محققان ضد سامی نوشته در توماس مجلات و مقالات یهودیان و نازی ها بر روی تلفن همراه خود را, با توجه به شکایت ثبت شده توسط باراک اوباما. توماس’ وکیل مدافع گفت: در ماه گذشته است که یک روانپزشک در بر داشت توماس بی کفایت به محاکمه.

حمله سمت چپ پنج مرد زخمی از جمله یک زن 72 ساله که همچنان در کما با جمجمه شکسته و آسیب های دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de