قهرمان MTA کارگر کشته در هارلم مترو آتش اختصاص داده شده بود پدر و

قهرمان MTA کارگر که کشته شد به او کمک کرد تا به صرفه جویی بیش از یک دوجین straphangers پس از دود و شعله های آتش فوران در یک ردیف 2 قطار اختصاصی خانواده مردی که در پشت برگ دو فرزند جوان از جمله پنج ماهه و پسر.

در حال حاضر خود را ویران خانواده است تلاش برای کشف کردن چگونه به برگزاری یک مراسم تشییع جنازه در میان شهر coronavirus بحران است که قرار دادن یک توقف به مجامع عمومی.

آموزش اپراتور گرت Goble, 36 بود “هسته خانواده” مادرش ویکی گفت: پست.

Goble anal, بین نژادهای مختلف صحبت کرده و به او فقط دو ساعت قبل از 3:15 a. m. آتش که شکست جمعه.

Goble داشت ناخودآگاه بر روی آهنگ در 110th Street-پارک مرکزی شمالی ایستگاه مترو توسط پاسخ دهندگان برای اولین بار پس از کمک به usher مسافر خاموش دود پر قطار, مقامات گفت.

“این است که فرد او بود. او همه کمک می کند. او پیراهن خود را به هر کسی” Delilah Goble, 32, گفت:.

شجاع پدر نوزاد ساله و 10 ساله نوح بود شش سال MTA کارمند میان ضروری کارگران شهرستان که در گزارش به صورت وظیفه در طول coronavirus بیماری همه گیر. Goble آغاز شده بود ایستاده-شیفت زمانی که آتش در گرفت.

اورژانس با عجله او را به کوه سینا اما او نمی تواند ذخیره شود.

“من فقط بی حس. در واقع آن احساس می کند مانند یک رویا است. من احساس می کنم مثل او رفتن را از طریق درب. من فکر نمی کنم من همیشه این را قبول” Delilah گفت. “من فقط یاد بگیرند که با آن زندگی می کنند. من نمی دانم که چگونه من قرار است برای رفتن بدون او.”

“او نمی خواهد خانه را ترک بدون ما و گفت: “من شما را دوست دارم’ چون ‘من نمی دانم…..شما هرگز می دانم که او خواهد گفت:” او به یاد می آورد. “او من سنگ است.”

FDNY authorities examine the remains of a subway car after it was destroyed by fire.
FDNY مقامات بررسی بقایای یک ماشین مترو پس از آن توسط آتش ویران شد.AP

Goble مرگ اتحاد چپ نوح خراشیده دلیله معشوقه سامسون گفت.

“این می آید در امواج. گاهی اوقات او فقط نشسته به دنبال از پنجره به بیرون گریه ” من می خواهم برای دیدن پدرم,’,” او اضافه شده است.

شده اند وجود دارد هیچ دستگیری.

“این بی معنی. هر کس این تخریب خانواده در زمان یک پدر و یک شوهر و یک پسر. او پنج ماهه کودک که هرگز پدر خود” Delilah گفت. “من می خواهم برای دیدن است که فرد گرفتار شده است. من می خواهم عدالت برای شوهر من.”

Goble مادر ویکی Goble بود گیج.

“همه چیز معنا ندارد. مجموعه ای آتش! به چه دلیل ؟ یک مرد خوب گرفته شد از این زمین و بقیه از ما فقط باید به در ادامه به عنوان بهترین ما می توانیم” او گفت: پست. “من بیش از حد پوسته شوکه شده بود و عصبانی.”

“ما به دنبال در خانه های مراسم تشییع جنازه و آنچه که ما مجاز [انجام]. اگر ما نمی تواند انجام آنچه ما می خواهیم انجام دهیم به محض این که بیش از ما باید یک بنای یادبود برای او,” او گفت:.

“من از دست رفته من تنها فرزند… او کودک من” مادرش گفت: از طریق اشک. “عمر خود را کوتاه قطع شد. او تنها 36 سال سن دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>