قهرمان روز: هنرمند لوبا Drozd ساخت سپر چهره برای بیمارستان

برای نزدیک به دو هفته لوبا Drozd به سختی خوابید.

“من احساس گناه در مورد خواب هنگامی که پزشکان در معرض خطر هستند” گفت: Drozd یک زن 38 ساله بروکلین هنرمند که با استفاده از یک چاپگر 3D به بوسیله اسباب گردنده از پلاستیک سپر چهره روز و شب برای بزرگ اپل بهداشت و درمان کارگران است.

“از خواب بیدار شدم حدود ساعت 8 صبح و من به خواب رفتن حدود 3 یا 4 صبح من از خواب بیدار در وسط شب به پایان چاپ و یک شروع جدید است.”

همیشه از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمد ضربه زدن در نیویورک درب ياوه پنج بخش نیویورک به کانون بحران Drozd استفاده از پس زمینه خود را در 3D motion graphics و خود پرینتر 3D را برای تامین بهداشت و درمان کارگران دست و پنجه نرم کردن با سراسر کشور کمبود دنده محافظ.

“من تو را دیدم یک مقاله در مورد یک نوجوان که 3D چاپ شده برای بیمارستان ها در ایتالیا به دلیل وضعیت وخیم است. من فکر کردم که این وضعیت می تواند فقط به عنوان وخیم اینجا و نگاه من در انجمن در چاپ 3D جوامع [برای پیدا کردن طرح]” Drozd گفت.

“من هرگز فکر نمی کردم من می تواند به ساخت چیزهایی که برای رشته های پزشکی و یا در طول یک بیماری همه گیر. من می خواستم برای انجام کار درست برای همه. به نظر می رسد مانند من تا به حال این ابزار به شما کمک کنند و این چیزی است که من می خواستم به انجام است.”

به عنوان کلمه از پروژه گسترش در رسانه های اجتماعی Drozd استخدام بیش از دو دوجین داوطلبان به کمک و با هم آنها را تحویل داده ام نزدیک به 200 را بشدت مورد نیاز سپر برای بیمارستان ها در سراسر شهرستان به خدا را شکر بهداشت و درمان کارگران است.

“دکتر به من نوشت و گفت:” شما واقعا صرفه جویی در زندگی ما بسیار سپاسگزار به شما'” Drozd گفت.

او خواسته است که پست نه نام بيمارستان او ارسال منابع به این دلیل که کارمندان می ترسند از گرفتن مشکل برای اعتراف خود infirmaries ندارد و به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی به آنها را امن نگه دارید.

Luba Drozd hands out her protective shields
لوبا Drozd دست خود را سپر محافظگتی ایماژ

زمانی که Drozd دوستان شنیده ام در مورد آنچه که او انجام شده بود آنها راه اندازی یک GoFundMe صفحه برای کمک به او را خرید 3D printer filament Duralar استات ورق, کیسه, نوار چسب و لوازم دیگر.

جمع آوری کمک در حال حاضر به ارمغان آورد و در بیش از $15,000 اجازه می دهد این تیم برای خرید دو پرینتر 3D برای یک داوطلب مجهز برای چاپ همراه با پول گاز و ضد عفونی کننده دست برای کسانی که ساخت و تحویل. Drozd گفت که او نمی “لمس پول در همه” است و قرار دادن یک داوطلب مسئول مدیریت بودجه.

تعهد من این است که به کمک 3D printers ما خریداری با پول مردم و کمک به مدارس و بیمارستان ها به طوری که آنها می توانید چاپ خود را و آنها را” Drozd گفت.

“من امیدوار هستم که بیشتر مردم را سپر. من امیدوار هستم که هر آنچه اتفاق می افتد در یک مقیاس بزرگتر با شرکت های بزرگتر خواهد آمد و نجات بهداشت و درمان کارگران به دلیل پاسخ آهسته تر از آن باید باشد” هنرمند اضافه شده است.

“من امیدوار هستم که در برخی از نقطه در بیمارستان ها نمی خواهد که به خطر زندگی خود کارگران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>