قهرمان روز: برادوی سبک ساخت ماسک از نیویورک آپارتمان

وقتی کای Ravelson خودش به تنهایی در کوچک خود, Washington Heights آپارتمان پس از او شروع به خود قرنطینه ماه گذشته او اذعان می کند که او را به صرف چند روز احساس متاسفم برای خودش.

سپس او در زمان دوخت ماشین کردم و به کار می کنند.

پس از دو و نیم روز عکاس پرتره و کلاه گیس سبک که به تازگی مشغول به کار در برادوی است “Beetlejuice,” تا به حال از مد افتاده 60 شیک ماسک — همه برگشت — از یک توده ای از گلدوزي مربع و کارتن الاستیک است که او دستور داد از آمازون.

او داد و سپس آنها را به بهداشت و درمان کارگران که با تجربه کمبود شدید تجهیزات پزشکی و به هر کسی که آنها مورد نیاز است. او شروع یک دسته جدید را به عنوان به زودی به عنوان او دوباره بر می گرداند و لوازم خود, او گفت:.

“من می دانم که آن را کمک می کند تا مردم در صلح از ذهن زمانی که آنها را می پوشند” گفت: Ravelson, 37, و اضافه کرد که او را برادر و دوست دختر خود را راحت تر احساس پوشیدن آنها را زمانی که آنها راه رفتن سگ خود را در پارک. او همچنین به یکی دیگر از دوستان که ضبط شده, شرت, بوش را به داخل پارچه ماسک برای حفاظت اضافه شده و با استفاده از آن هر زمان که او می رود به سوپر مارکت و یا پیاده روی در پارک مرکزی, او گفت:.

علاوه بر اعضای خانواده و دوستان او اهدا کرده است ماسک به یک بیمارستان در Dorchester, Mass., در نزدیکی زادگاه او از بوستون. “آنها خیلی خوشحال به آنها را دریافت کنید,” او گفت:. “من هیجان زده بود.”

Kai Ravelson wears a mask she made in her small Washington Heights apartment.
کای RavelsonJ. C. برنج

Ravelson که در نیویورک زندگی می پس از سال 2014 گفت: او در ابتدا می خواست به همه آنها را به محله خود در بیمارستان نیویورک پروتستان در دانشگاه کلمبیا. اما دو هفته پیش هنگامی که او به نظر می رسد با بسته نرم افزاری از رنگارنگ, ماسک نگهبانان در ورودی حاضر به قبول آن است.

“من مطمئن هستم که آنها فقط غرق,” او گفت: مسواک زدن خاموش روبرو می شوند. “من فقط دوباره سعی کنید تا زمانی که من دریافت حق کسی است که از پذیرش کمک های مالی.” او مصمم است به دسته بعدی دور به پرستاران و دیگر کارکنان مراقبت های بهداشتی در محله خود است.

Ravelson گفت: او الهام گرفته شده بود توسط دوست پسر او یک عضو گارد ملی هوایی است که کار در Javits Center بیمارستان و در نیو راشل اولین جامعه محلی قرار داده شده در مستند در اوایل ماه مارس. Ravelson دوست پسر خود را ارسال یک لینک به یک سایت بیمارستان در ایندیانا که برجسته چگونه به راهنمای در ساخت ماسک. الهام او مستقیما به کار تکمیل یک نمونه قبل از او شروع فله دوخت.

“من یک پس زمینه در صحنه ساخت و ساز بود اما هنوز هم یک کمی روی حیله و تزویر به آنها را از گلدوزي مربع بود که تنها پارچه پیدا می کنم” او گفت:, و اضافه کرد که او را به نام مادرش یک خیاط در بوستون برای کمک به این علت است.

“مادر من همواره مشتاق در مورد دادن به جامعه و استفاده از مهارت های صنایع دستی برای کمک به کسی که در نیاز” گفت: Ravelson اضافه کرد که مادر او “پمپ 50 ماسک” در یک روز.

زمانی که او برای اولین بار رفت به قرنطینه در مارس 10, Ravelson گفت: او صرف زمان راه رفتن را از طریق قلعه ترایون پارک بافندگی و تمرین sashiko مرمت باستانی ژاپنی دوخت روش. اما او گفت که او احساس “بی فایده درمانده” حتی به عنوان او اهدا پول به صندوق بازیگران بیکار به دلیل بیماری همه گیر.

“این سخت است برای احساس مانند شما قادر به مولد هنگامی که شما فقط ارسال پول به برخی از وب سایت,” او گفت:. “بنابراین در حال حاضر اگر من می تواند من را فقط حفظ دوخت.”

آیا شما یک نامزد برای پست قهرمان از روز ؟ ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im