قهرمان روز: از سه کار می کند ER یک شبه درمان coronavirus بیماران

او یک مادر از سه کار 13 ساعت در روز در خط مقدم از coronavirus بحران در یک شب اتاق اورژانس.

“این قطعا احساسی تخلیه گفت:” 32 ساله مگان بنیامین یک ER تکنسین در هکنساک نصف النهار Jersey Shore مرکز پزشکی دانشگاه یکی از نیوجرسی بزرگترین تروما بیمارستان.

“هنگامی که شما در محل کار شما تقریبا مانند یک ربات,” او گفت: پست. “شما در رفتن و انجام آنچه شما باید انجام دهید شما را به مراقبت از هر بیمار شما را به مراقبت از همه که شما کار می کنند و در برخی از نقطه شما باید قادر به از حالت فشرده خارج کنید و با استرس اضافه شده از این بیماری همه گیر است که رفتن در آن طول می کشد کمی از عوارض عاطفی.”

هفته گذشته بنیامین بود و هنوز هم در ساعت در هنگام تیراندازی آغاز شد و در Ashbury, پارک, گفت پدرش, گیل بنیامین.

“فقط در یک شیفت او رفت و از لغزش در خون به عنوان او کار می کرد در مرکز تروما به صرف ساعت در coronavirus واحد فقط برای کمک به دیگران” پدر گفت.

او یکی از قرار دادن خود در معرض خطر در هر روز است. او کسی است که گاهی اوقات به خانه می آید و گریه می کند به دلیل آنچه که او می بیند در طول روز, اما هنوز هم به عقب می رود به کار می کنند به طوری که او می تواند آینده خانواده فرد بعدی.”

از آنجا که شیوع کروناویروس آمار سه جانبه دولت منطقه مگان بنجامین شده است مشکلات ناسازگار بودن 50 تا 60 ساعت در هفته — اما او گفت که اگر او می تواند او خواهم بود “کار هر شب.

“من مایل به انجام است که به دلیل زمانی که من برای اولین بار شروع به کار در این کار من صرفا آن را نداشت چرا که من می خواستم برای کمک به دیگر مردم و ایجاد اختلاف در زندگی شخص دیگری زمانی که آنها با داشتن یک روز بد” او توضیح داد.

“اما در حال حاضر با تمام این رفتن من یک کار خانوادگی و ما مراقبت از یکدیگر. من نمی خواهم برای دیدن من و دیگر همکاران مبارزه به دلیل حجم که ما و افراد بیمار است که ما داریم. من نمی خواهم آنها را به understaffed و آنها را به اجرا خود را.”

بنیامین گفت: سخت ترین قسمت در مورد این بیماری همه گیر است که نیاز به رفتن در روز در پایان بدون دیدن بچه در سنین 9,4 و 2.

“من از دست بچه ها” بنیامین بستری به عنوان او مبارزه اشک است.

“آن واقع شده است عمده مبارزه است. وقتی که من کار پدر و مادر من در حال کمک به من برای مراقبت از فرزندان من است. … من نمی خواهید به آنها را ببینید در بین شیفت چرا که من نیاز به تغییر لباس و خواب.

“پس از آن زمان من از خواب بیدار من باید به عقب برگردید.”

او گفت: روزانه FaceTime جلسات با فرزندان خود به علاوه حمایت از جامعه هستند چه هل او را به نگه داشتن رفتن در هر روز.

“من مطمئن هستم که در پایان همه ما در حال رفتن به از طریق آن با هم. آن چه ما به عنوان آمریکایی ها و به عنوان بهداشت و درمان کارگران” بنیامین گفت.

“ما همه رزمندگان.”

آیا شما یک نامزد برای پست قهرمان از روز ؟ E-mail [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>