قهرمان روز: NYC subway پاک نگه می دارد و ضروری کارگران امن

او کثیف ترین کار در این شهر و این هرگز مهم تر بوده است.

مترو, ماشین, تمیز کننده, Corey اسکینر صرف 16 ساعت در روز و پنج روز در هفته مطابق با قطار به نگه داشتن کارگران ضروری است که آنها را سوار هر روز امن است.

“من یک کار انجام دهید و من می خواهم برای کمک به آنجا که من می توانم. ما تجمع نیروهای نظامی ما خارج است و ما به مبارزه با بهترین که ما می توانیم” گفت: اسکینر 49 13 سال MTA veteran با همسر و بچه ها در خانه.

“ما اولین پاسخ دهندگان و ما آماده هستیم.”

در حالی که COVID-19 ویروس عمدتا در امان اسکینر نزدیک دایره آژانس او نبوده است خیلی خوش شانس: از صبح روز چهارشنبه بیش از 40 حمل و نقل کارگران کشته شده بود از ویروس. بیش از هزاران آزمایش مثبت یا خود قرنطینه به دلیل امکان قرار گرفتن در معرض.

اما اسکینر گفت که او نمی خواهد اجازه دهید ترس توقف او را از انجام “درست است.”

“من انسان البته من می ترسم” اسکینر گفت. “این می تواند وزن شما اما من همیشه با انگیزه تلاش برای انجام کار درست و انجام بخشی از من.”

Corey Skinner subway car cleaner coronavirus
اسکینر می گوید: او با استفاده از ترکیبی از سفید کننده آب و لیمو مواد ضد عفونی کننده برای تمیز کردن اتومبیل های مترو.گابریلا باس

MTA شده است تمیز کردن قطار ها و اتوبوس ها هر 72 ساعت پس از اوایل ماه مارس. اسکینر با این نسخهها کار خارج از درستی نام تاج قطار انبار در کوئینز که در خدمت فلاشینگ-محدود 7 خط.

“ما در حال انجام بسیاری در حال حاضر,” او گفت:. “ما با استفاده از سفید کننده و آب و برخی از لیمو ضد عفونی کننده و پاک کردن تمام گوشه و کنار این قطار از جمله هیئت مدیره قطار اپراتور استفاده می کند. ما از دریچه. ما ویندوز است. هر چیزی که در داخل قطار ما سعی می کنیم برای پاکسازی.”

مترو رفت و آمد خود اسکینر نوار را به طور کامل و لحظه ای او می شود به کار و کیسه های خود را در خیابان ، او گفت که او و همکارانش “دریافت مناسب و بوت” قبل از آنها پاک کردن قطار — در پیرکس مناسب عینک و آبی تمیز کردن دستکش.

040820Hero_MTA_Corey_Skinner_Coronavirus2GSB.JPG

اسکینر dons پیرکس کت و شلوار و عینک و آبی تمیز کردن دستکش برای کار خود را.

گابریلا باس

040820Hero_MTA_Corey_Skinner_Coronavirus21GSB.JPG

گابریلا باس

بعدی

یک NYPD پلیس گرفتار شد در دوربین ضربه زنی یک زن…

2

نمایش به صورت اسلاید

ساعت کار باید دو برابر از زمان آغاز شیوع این بیماری. تغییر خود را شروع می شود در 10 p. m. و او را ترک نمی کند تا زمانی که ساعت 2 بعد از ظهر روز بعد. یک قطار ماشین 15 تا 20 دقیقه در یک روز خوب” و این که قبل از شما عامل در چه اسکینر تماس “عناصر است.”

“من در انتظار غیر منتظره” او با اشاره به مجموعه ای از ریزه او ممکن است پیدا کردن در مترو اتومبیل. “من انجام شده است این یک ماه در حال حاضر. به نظر نمی رسد مانند آن را به توقف در هیچ زمان و به زودی اما ما آماده هستیم.”

این اسکینر احساس مسئولیت به شهر و خود عزیزان — که او را نگه می دارد به آینده را در روز پس از روز.

“من سرمایه گذاری چون من سوار قطار نیز [انجام] بچه ها من با خانواده و دوستان” او گفت:. “چیزی که مرا وادار به سعی کنید برای کمک به دیگر مردم از, بزرگتر از من. بزرگتر از همه ما است.”

گزارش اضافی توسط گابریل Fonrouge

آیا شما یک نامزد برای پست قهرمان از روز ؟ ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>