قهرمان روز: این Brooklyn پرستار ساخت معجزات اتفاق می افتد در میان coronavirus بحران

مسلح با شکارچی سبز مالش رو به کاهش عرضه تجهیزات حفاظتی و تزلزل شور و شوق برای کمک به دیگران این Brooklyn پرستار ساخت معجزات اتفاق می افتد در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“آن را خشن گفت:” الیزابت, Douglas یک پرستار ICU مدیر at NYU Langone بیمارستان-بروکلین توصیف کار خود را برای کمک به نظارت بر ده ها تن از COVID-19 بيمار.

“من می دانم که وجود دارد در معرض خطر از اینکه من آلوده من با مثبت بیماران روزمره… اما من آن را انجام دهد چرا که من یک پرستار هستم و این چیزی است که من انجام دهد.”

پس از نیویورک تبدیل شد, کانون بحران 45 ساله و مادر دو بوده است در پاهای خود را تا 13 ساعت در روز و پنج روز در هفته در خط مقدم.

او تمایل به بیماران زمانی که به اندازه کافی وجود ندارد و پرستاران باعث می شود مطمئن شوید که تیم خود را به تجهیزات حفاظتی و تضمین می کند که کارگران خسته در حال استراحت برای خوردن و یا حتی فقط باید “یک نوشیدنی از آب است.”

“من مطمئن شوید که آنها را که شکستن به طوری که آنها می توانید نگه دارید تا سلامت خود و استقامت” داگلاس گفت.

“هر کس مشغول است و وجود دارد نه به اندازه کافی دست بنابراین ما فقط به طور مداوم در حل مشکلات و تلاش برای به دست آوردن همه چیز هماهنگ شده است.”

CORONAVIRUS HEROES

الیوت گلدشتاین/NYU Langone Hea

CORONAVIRUS HEROES

الیوت گلدشتاین/NYU Langone Hea

2

نمایش به صورت اسلاید

توماس نولان بیمارستان مدیر ارشد پرستاری و داگلاس ” رئیس گفت: او شده است یک انتقادی از اعضای تیم خود را به عنوان بیمارستان آماده برای بدترین شیوع.

“من به او اعتبار زیادی من مطمئن هستم که چگونه او را از انجام آن” نولان گفت.

“آن را ذهنی و جسمی تخلیه خوبی دارد انگشت خود را بر روی نبض از این واحد من فکر می کنم او می داند که چه می گویند و چگونه به آن می گویند بنابراین کارکنان واقعا احساس می کنید پشتیبانی می کند.”

او گفت: کارکنان بیمارستان بود “بسیار زیرک” و “انعطاف پذیر” در ایجاد منابع اضافی مانند تخت ICU و پیدا کردن کارکنان مورد نیاز برای مدیریت آن دسته از بیماران.

“لیز یکی از آن دسته از افراد که باعث شده است که تلاش” نولان گفت.

برای مثال در صبح روز دوشنبه Douglas تا به حال حدود 26 بيماران ICU بسیاری از نیاز یک به یک و به اندازه کافی پرستاران یا تخت برای رسیدگی به افزایش است.

اما “ما آن را کشف کردن” او گفت:.

“تا کنون آن را نمیفهمد.”

آیا شما یک نامزد برای پست قهرمان از روز ؟ ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>