قهرمانان روز: بروکلین زن و شوهر در حفظ و فن های در حال اجرا برای coronavirus بیماران

این یک چیز است به اندازه کافی هواکش — این دیگر کاملا به اندازه کافی اختصاص داده شده کارکنان آموزش دیده برای اجرای زندگی-صرفه جویی در دستگاه تنفس.

به همین دلیل درمانگران تنفسی مانند هشت ماهه حامله جنیفر Cubero و شوهرش برایان Zabala هستند قهرمانان گمنام این شهر در مبارزه با کروناویروس.

“با توجه به شرایط آن crazier این از حد معمول برای ما. تا بعد, باردار شدن, آن را یک چالش ما در حال اجرا بیش از 120 دریچه” Cubero یک زن 31 ساله درمانگر تنفسی در بیمارستان ابن میمون در بروکلین قصبه پارک محله گفت: پست.

Zabala می کند همان کار در این نزدیکی هست NYU Langone-بروکلین در سانست پارک و تخصص خود را در سیستم تنفسی شده است هرگز بیشتر انتقادی که پزشکان در تلاش برای نگه داشتن بیماران زده با COVID-19 به صورت زنده بر روی هواکش. ماشین آلات کمک به بیماران تنفس زمانی که ریه های خود را در حال شکست است که مشخصه بارها مرگبار اشکال.

“من صرف دو سال زندگی و تنفس, تنفسی, بنابراین من تخصصی در این دستگاه” Zabala, 31, گفت پست.

“ما درک فیزیولوژی ریه های خود را و چگونه ما می تواند دستکاری دریچه برای کمک به نوع صحیح و اعداد به عنوان بهترین که ما می توانیم در حالی که بیمار راحت است. برخی از افراد می توانید کمی تهاجمی می شود و مانند “آه, نه, شما فقط به نوبه خود این و آن و آن کار نمی کند” Cubero گفت.

زن و شوهر باید 1 – و 3-سال-کودکان در خانه و از آنجا که هر دو تنها مهم ترین بيماران آینده تغییر نیز استرس زا دانستن آنها در معرض خطر آلوده شدن و آوردن ویروس خود را به قصبه پارک خانه.

“ما هر دو کار در بیمارستان ما هر دو کار می کنند در معرض خطر وضعیت که در آن ما می تواند آلوده ما به طول بلند فقط به آوردن این خانه که راه ما نیست بچه های ما آلوده. ما نمی مادران ما آلوده” Zabala گفت.

Married respiratory therapists Bryant Zabala and Jennifer Cubero
ازدواج تنفسی درمانگران برایانت Zabala و جنیفر Cuberon. y. ارسال: آنی Wermiel

“هر دو از بچه های ما واقعا جوان است. مادران ما هستند و هر دو در 60s خود را اگر نه همسر هر دو آنها را با مسائل تنفسی مانند آسم. پس از آن یک موقعیت استرس زا به سعی کنید به این خانه است.”

“این ویروس است باطل که از آن بازدید آن را مانند یک پتک,” او گفت:.

“ما از دست داده اند برخی از بیماران و این نا امید کننده است چرا که ما در حال کار سخت ترین ما در اینجا سعی کنید به نگه داشتن آنها را زنده … هست که فقط ما در واقع می تواند انجام دهد.”

Zabala و Cubero دو از 7,713 مجوز تنفسی درمانگران در همه ایالت نیویورک در حال حاضر که بیش از 2000 نفر در هواکش اما تعداد کسانی که در حال کاهش به عنوان بیشتر و بیشتر کارگران بیمارستان بیمار از درمان بیماران.

“متاسفانه وجود ندارد به اندازه کافی درمانگران تنفسی در بیمارستان ها در حال حاضر. ما نیاز به مقدار زیادی بیشتر” Zabala گفت.

“ما کسانی هستند که در برخورد با همه این COVID بیماران و متاسفانه ما در معرض خطر آلوده شدن پس از یک زن و شوهر از ما بدست آلوده,” او اضافه شده است.

“ما در حال رفتن به پایین.”

در یک روز خوب, NYU Langone-بروکلین هفت یا هشت تنفسی درمانگران اما جمعه گذشته او گفت: آنها را به شش.

“ما در حال فرسوده و برخی از مردم فقط نمی تواند در آمده پس از خسته. ما شروع روز با انرژی اما در پایان روز, ما مثل یک گونی سیب زمینی.” He مشغول به کار بین 50 و 65 ساعت در هفته به طوری که او می تواند کمک به عنوان امکان پذیر است.

Cubero عمدتا مشغول به کار با کودکان بیمار به حد او قرار گرفتن در معرض ویروس اما نشده است قادر به جلوگیری از آن به طور کامل.

“در حال اجرا این مقدار زیادی از منافذ بیشتر مردم در عرشه می کنید بهتر است,” مامان گفت.

“من احساس می کنم اگر من به ترک من نوع ترک شود کارکنان یک نفر پایین. و حتی اگر من نمی قادر خواهد بود برای کمک به آنها را در یک اتاق حداقل اگر من فقط می تواند آنها را تامین آنها را ذخیره کنید کسانی که مراحل آن چیزی است.”

او گفت: این کار شده است “تلفات” او اما تا زمانی که او می تواند کمک به نگه داشتن او و همکاران او “محتوا.”

آیا شما یک نامزد برای پست قهرمان از روز ؟ ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>