هفته گذشته FTC اعلام کرد که این امر می تواند مورد نقد و بزرگ با تکنولوژی کسب شیوه های بازگشت 10 سال است.

اظهار داشت: انگیزه برای این تلاش است که ظاهرا کوچکتر معاملات برای شرکت های تحت $94 million سطح بودند هرگز طلبه.

“این ابتکار را قادر خواهد ساخت تا این کمیسیون به نگاهی نزدیک تر ادغام در این بخش مهم و همچنین برای ارزیابی اینکه آیا آژانس های فدرال در حال گرفتن اطلاع کافی از معاملات است که ممکن است آسیب رقابت” FTC رئیس جو سیمونز گفت.

سیاسی متهم کمپین کارگردانی در عظیم اپل, آمازون, گوگل, مایکروسافت و Facebook. بنابراین در حالی که این فصل سیاسی واشنگتن نیاز به مراقب باشید به اسکواش کار-تولید ناخالص داخلی لنگر که ناشی از کالیفرنیا دره سیلیکون به نیویورک را Silicon Alley.

آخرین بررسی همه زندگی بهبود یافته همراه با رشد فناوری بزرگ. که در آن ما خواهد بود و بدون ایمیل, پیامک و گوشی های هوشمند?

و از هر گونه فناوری راه اندازی بنیانگذاران اگر آنها می خواهم به دست آورد بسیاری می گویند که خود را “استراتژی خروج” — فقط به عنوان آن را برای سرمایه گذاران حمایت آنها است.

را از آمازون, خرید از غذاهای کل. که صدمه دیده بود که معامله ؟ شاید چند کوتاه-فروشندگان اما آمازون در رفت و کاهش قیمت بسیاری از چیزهای — یک پیروزی برای مصرف کننده.

برخی می گویند Facebook آوریل 2012 خرید Instagram برای 1 میلیارد دلار باید طلبه.

Kevin Systrom و مایک کریگر که تاسیس Instagram در مارس 2010, نمی توانست به فروش دو سال بعد آنها تصمیم به.

Teaming تا با Facebook بود بدون شک بهترین چیزی که برای آن 13 کارکنان در زمان. امروز تیم مهندسی در Instagram به تنهایی بیش از 400 کارکنان.

بنابراین پیام من به واشنگتن ساده است: دست کردن رشد ما لطفا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im