پنهان نقطه-گارد gem Killian هیز ممکن است پاسخ برای نیکز

زمانی که ESPN college basketball maven ست گرینبرگ به پیش نویس توصیه برای نیکس برای انتخاب ایالت آیووا گارد نقطه Tyrese Haliburton آن آمد با یک نکته.

سابق ویرجینیا مربی تا به حال دیده نشده به اندازه کافی از 6-پا-5 گارد نقطه Killian هیز که قلم کالج, توپ بازی در آلمان است.

گرینبرگ گفت: او می خواهم که برای بررسی در با برادر خود براد گرینبرگ سابق 76ers جنرال موتورز است که مربیگری در اروپا در چند سال گذشته به تازگی به عنوان سر مربی اسرائیلی در لیگ مکابی اشدود.

همانطور که معلوم شد براد گرینبرگ پرواز را از اسرائیل اواخر جمعه شب پس از اسرائیلی لیگ معلق بازی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و ارائه ارزیابی خود را به پست.

یکی از اسرائیل باشگاه Rishon LeZion مواجه هیز’ Ratiopharm اولم در EuroLeague.

“او خوب اندازه برای یک جوان گارد نقطه نزدیک به 6-5 و او یک احساس برای بازی” براد گرینبرگ گفت: پست. “او استفاده می شود به داشتن توپ در دست خود را و بازی در یک توپ-صفحه نمایش جرم. یک احساس بسیار خوبی است.”

Young point guard Killian Hayes could be on Knicks president Leon Rose's radar in the future.
جوان گارد نقطه Killian هیز می تواند در نیکز جمهور لئون رز رادار در آینده است.کوری Sipkin

در حالی که هیز متولد شد و در لیکلند فلوریدا., این southpaw صرف بیشتر از زندگی خود, زندگی در فرانسه, که در آن پدر خود DeRon تبدیل به یک بازیکن حرفه ای پس از فارغ التحصیلی پن استیت.

جوان هیز گزارش می خواستم به بازگشت به ایالات متحده برای بازی بسکتبال دبیرستان آکادمی و سپس حرکت به بازی بازی های کالج توپ. پدرش فکر NBA چشم انداز بهتر خواهد بود در خدمت تبدیل حرفه ای در 16 و رقابت برای محلی, فرانسوی, تیم شوله.

“من احساس می کنم از هر دو مکان” Killian گفت: Bleacher Report در ماه اوت است. “من سعی می کنم به بهترین از امریکا و فرانسه با من وقتی که من در دادگاه است.”

نیکز در حال حاضر یک فرانسوی-تربیت قرعه کشی-انتخاب نقطه گارد در فرانک Ntilikina. او هنوز ثابت او مناسب است به عنوان یک استارت با وجود نشان دادن اندکی پیشرفت به عنوان یک مایه های قبل از هفته گذشته تعلیق از NBA فصل است.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

هیز خواهد شد که به نوبه خود 19 در ماه جولای به نظر می رسد به فراست و صافی اما نه خارج شات با توجه به برد گرینبرگ.

“[هیز] واقعا دارای یک صفحه لمسی بزرگ در پاس به غلطک گفت:” براد بومی پلینویو لانگ آیلند. “او تا به برخی از محدوده اما واقعا به بهبود خود 3-نقطه تیراندازی. آن را قابل اعتماد نیست در حال حاضر — و نه واقعا یک تیرانداز خوب است.”

در 33 بازی ها, هیز به طور متوسط 11.6 امتیاز و 5.4 کمک در 23 دقیقه. او 48.2 درصد از میدان — فقط 29.4 درصد در 3-اشاره گر.

براد می گوید هیز تر است خالص گارد نقطه نسبت به یک با به ثمر رساند ذهنیت است.

“که اولین غریزه به استفاده از توپ روی صفحه نمایش برای خود ایجاد کنید” گرینبرگ گفت. “او می خواهد برای دریافت بیشتر مدافعان درگیر در توقف بازی. او نمیخواهد به یک دوره 3-نقطه تیرانداز.

“هنگامی که شما به دفاع از او شما در حال فکر کردن در مورد مبارزه از طریق این صفحه نمایش اما او نمی خواهید به طور خودکار شلیک کنید آن را هنگامی که شما غیر روحانی کردن.”

در واقع هیز به نظر می رسد کمی مانند Haliburton, چه کسی ست گرینبرگ نظر بهترین خالص گارد نقطه در کالج. برخی در نیکز سازمان بر این باورند که اولین اولویت خود را برای پیدا کردن نقطه شروع-گارد-of-the-future در پیش نویس است. نه Ntilikina و نه Elfrid Payton و نه دنیس اسمیت جونیور کشف و ضبط شده است لحظه ای که به کمال آن است.

پیش نویس این روند و در عین حال چالش برانگیز خواهد بود در حال حاضر که coronavirus همه گیر شده است از بین برود کنفرانس و مسابقات NCAA. وجود دارد یک احتمال قوی به عنوان اولین گزارش پست پیش نویس ترکیب نمی خواهد آمد به عنوان برنامه ریزی شده ممکن است 21-24 در شیکاگو است.

مهم ترین جنبه از این ترکیب در ارزیابی قرعه کشی میدارد که نشسته و مصاحبه در شیکاگو هتل ها. تحت زمان قرعه کشی رده بندی نیکز می توانید انتخاب کنید در هر نقطه از طریق 10.

با توجه به NBA یادداشت های توزیع شده به تیم یکشنبه به دست آمده و توسط پست تعلیق فصل باید استفاده نمی شود به عنوان انگیزه ای برای شروع به نشستن با پیش نویس چشم انداز. توصیه یادداشت اظهار داشت: با استفاده از مجازی مصاحبه.

“ما می دانیم که استخدام های نجومی است بر ما” لیگ گفت: در این یادداشت “اما به حدی وجود دارد که هنوز هم هر گونه سوال شما به شدت تشویق به شرکت در هر چهره به چهره استخدام جلسات و انجام همه این فعالیت ها در یک جایگزین شیوه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>