Hideki ماتسویاما آگهی بازیکنان قهرمانی — در حال حاضر

پونته ودرا بیچ فلوریدا. — آنها بازی گلف در روز پنج شنبه در مسابقات قهرمانی بازیکنان در میان بحران جهانی مربوط به کروناویروس و با وجود هر ورزشی مهم لیگ و سازمان توقف عملیات.

ژاپن Hideki ماتسویاما گره خورده است البته سابقه در مجتمع پلاستیک طبرستان Sawgrass ورزشگاه البته با یک 9-تحت 63 نظر گرفتن یک شات سرب بیش از هریس انگلیسی و آفریقای جنوبی کریستین Bezuidenhout.

ماتسویاما زده هشت birdies و عقاب تنها با یک دیو بازی نهایی خود را پنج سوراخ در 5-زیر پس از holing 25-پا عقاب زدن توپ در گذشته خود را سوراخ.

“من نمی باید بزرگترین گرم تا صبح اما هنگامی که بازی شروع کردم به خوبی شیار” ماتسویاما گفت.

ماتسویاما پنجمین بازیکن در تاریخ مسابقات برای باز کردن با 63. سه نفر از قبلی چهار در ادامه به برنده شدن در این رویداد — گرگ نورمن (1994), Martin Kaymer (2014) و روز جیسون (2016).

“کسانی که همه عمده برندگان که شما ذکر” ماتسویاما گفت.

Hideki Matsuyama
Hideki ماتسویاماسازمان حفاظت محیط زیست

دیگر بازیکنان نیز به خوبی گنجانده شده سابق قهرمان Si Woo Kim (7-زیر) پاتریک Cantlay و مارک Leishman در 5-زیر و چندین 4-زیر از جمله گریم مک داول, Jason Dufner, وب سیمپسون جیم هرمان و دانیل برگر.

تعدادی از نام های بزرگ تلاش بیش از حد از جمله دفاع از قهرمان Rory McIlroy که موفق تنها حتی-par 72, Jordan Spieth و فیل مایکلسون که هر دو شات 3-و پاتریک رید که شات 73.

ماتسویاما که تلاش برای بخشی بهتر از دو سال گذشته به پایان رسید گره خورده است برای 16 یا بهتر نه از 11 در سراسر جهان شروع می شود از اکتبر برجسته توسط یک دونده تا پایان در Zozo قهرمانی پشت تایگر وودز.

او نیز به پایان رسید گره خورده است برای fith در پیدایش دعوتی و ششم در WGC-مکزیک قهرمانی و آن را ندارد او را به دوباره بجای اول برگشتن از یک آخر هفته در آرنولد پالمر دعوتی.

“من مشغول به کار سخت و اعتماد به نفس زیادی در نوسان” ماتسویاما گفت. “هفته گذشته یک هفته سختی در خلیج تپه اما امروز من ساخته شده برخی از putts و به نظر می رسد که تفاوت دیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>