هیلاری کلینتون و مونیکا Lewinsky هر دو تشویق Harvey Weinstein حکم

هیلاری کلینتون و مونیکا Lewinsky یافت مشترک روز سه شنبه محکومیت متجاوز Harvey Weinstein.

“من فکر می کنم تصمیم هیئت داوران برای خود صحبت می کند. آن زمان برای یک حسابداری و داوران به وضوح یافت که گفت:” بانوی اول سابق با توجه به هالیوود.

کلینتون که پس از آن-ریاست شوهر بیل کلینتون امر با کاخ سفید کارآموز Lewinsky در 1990s — بود که در جشنواره فیلم برلین ترویج جدید Hulu, مستند, هنگامی که او نیز خواسته شد در مورد Weinstein حمایت او 2016 ریاست جمهوری اجرا شود.

کلینتون پاسخ داد که در حال حاضر خوار مغول “پشتیبانی از هر دموکراتیک مبارزات انتخاباتی” از جمله رئیس جمهور سابق اوباما است.

Lewinsky همچنین اظهار نظر در توییتر در مورد Weinstein اعتقاد دوشنبه در نیویورک است.

“خودم عاطفی + بسیار سپاسگزار برای این… نه فقط برای زنان که به شدت مورد آزار قرار گرفته توسط هاروی اف. دادند اما برای همه زنان است که تا به حاشیه رانده شده اند + رها شده توسط سیستم عدالت در زمان اقشار جامعه به + برخی از رسانه ها/سایتشان. این یک پیروزی برای #MeToo,” Lewinksy نوشت.

Weinstein خواهد لاف زدن در مورد خود را قدرتمند اتصالات از جمله روابط به رئیس جمهور سابق کلینتون به زنان قربانی شهادت در افتاده هالیوود تیتان تجاوز به عنف محاکمه.

زمانی بازیگر مشتاق جسیکا مان 34 گفت منهتن دادگاه عالی منصفه که قبلا قدرتمند تولید کننده “دوست داشت به من بگویید که بیل کلینتون بود که همسایه خود را.”

“او می خواهم به بحث در مورد این همه پول او می خواهم برای بالا بردن سازمان های بزرگ” او گفت:. “او تا به حال یک داستان برای بسیاری از هر کسی در جهان از شما خواسته او را واقعا, اما یکی از بزرگترین و برای من این بود که بیل کلینتون.”

هفت مرد و پنج زن هیات داوران در بر داشت Weinstein جرم جنایی عمل جنسی به زور در دهان سابق “Project Runway” دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006 و سوم-درجه تجاوز به عنف برای حمله مان در سال 2013.

هیئت منصفه تبرئه Weinstein از دو اتهام درنده تجاوز جنسی مربوط به “The Sopranos” بازیگر Annabella Sciorra و درجه اول تجاوز به عنف برای حمله مان.

او چهره تا 29 سال پشت میله های زندان و همچنین به عنوان هزینه های اضافی در لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im