هیلتون ترس بد هرزه بیش از بهره وری منقسم زمانی معامله

حراج از Hilton Grand Vacations پرتاب شده به شک به عنوان غول هتل هیلتون در سراسر جهان به نظر می رسد waffling در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا نام تجاری خود را به مجاز به خریداران آینده نگر این پست یاد کرده است.

در خصوص هیلتون در سراسر جهان به نظر می رسد نگران است که فروش بهره وری منقسم زمانی رفت و آمد مکرر شرکت می تواند لکه دار کردن نام تجاری خود مغرور زنجیره ای, به گفته منابع نزدیک به این وضعیت است.

در میان خواستگاران است Wyndham مقصد بهره وری منقسم زمانی شبکه است که caters به کمی کمتر مرفه مشتریان از هیلتون می کند با توجه به صنعت خودی.

هیلتون این نگرانی با توجه به منابع این است که تعطیلات بزرگ است که آن را چرخید به یک جداگانه publicly traded company در سال 2017, هنوز, استخدام بسیاری از مشتریان خود را از هیلتون در سراسر جهان افتخارات مشتری-برنامه های وفاداری.

“آیا شما می خواهید به Wyndham مشتریان مخلوط کردن با هیلتون افتخارات گفت:” دیوید کاتز یک تحلیلگر در Jefferies.

در واقع هیلتون در سراسر جهان حفظ تصویب حقوق برای هر آینده انتقال هیلتون نام به دلیل نگرانی که یک معامله برای Hilton Grand Vacations همراه ممکن است که آن را دوست ندارم به گفته کاتز.

یکی دیگر از خواستگار در حراج — که می تواند واکشی 5 میلیارد دلار از جمله فرض از 2 میلیارد دلار بدهی است — الماس تفریحی متعلق به آپولو مدیریت جهانی را خریداری شرکت کنترل میلیاردر Leon سیاه و سفید.

الماس نیز ممکن است به صورت یک نبرد دشوار, منابع, گفت:, آن را به عنوان موضوع در معرض در نیویورک تایمز در ژانویه 2016 — حدود پنج ماه قبل از آپولو آن را خریداری برای $2.2 میلیارد دلار — که متهم مدیریت از سرقت هزینه های تعمیر و نگهداری و تلاش برای فشار سالمندان مشتریان به گران خرید.

پوریا می گوید که تحت آپولو مالکیت آن تثبیت شده است هزینه های کوچک پشت مهاجم تاکتیک های فروش و ساخته شده آن را آسان تر برای مشتریان به پیاده روی به دور از خود را timeshares در صورتی که مایل.

Hilton Worldwide, کار با سرمایه گذاری بانک ولز فارگو برگزار شد بحث در هفته های اخیر با آینده نگر خواستگاران که همچنین شامل خریداری شرکت Centerview شرکای منابع گفت.

با این وجود هیلتون هنوز نشده یک تصمیم در مورد اینکه آیا اجازه می دهد تا انتقال مجوز آن — و یا حتی نشان داده شده است علاقه روشن در انجام این کار ابراز نگرانی کرد. که با وجود این واقعیت است که خواستگاران فرستاده شده باز دور ارائه می دهد در ماه سپتامبر.

“وجود دارد هیچ پایان روشن” با توجه به یک منبع نزدیک به مذاکرات اضافه کرد که خواستگاران نظر می رسد که متوقف علت سعی و کوشش در معامله. “هیلتون است نه دادن بازخورد خاص در مورد آنچه آنها می خواهند.”

زیر 100 معامله سال اعلام کرد در زمان spinoff, Hilton Grand Vacations می پردازد هیلتون در سراسر جهان 5% ناخالص خانواده سلطنتی هزینه حق استفاده از هیلتون نام. با اضافه کردن هیلتون به نام آن موجود timeshares یک مالک جدید خواهد پرداخت بیشتر هزینه خانواده سلطنتی به هیلتون.

در حال حاضر بعید به نظر می رسد که Hilton Grand Vacations اعلام فروش زمان آن گزارش درآمد در فوریه. 26 با توجه به دو منبع. یکی از منابع قرار داده و شانس یک معامله در 50-50.

هیلتون در سراسر جهان Hilton Grand Vacations, آپولو و Wyndham کاهش یافته است به نظر. Hilton Grand Vacations نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im