بی خانمان carjacker که رفت یک جرم ولگردی و قانونی شکنی سرعت از طریق منهتن در بالا پایان اتومبیل دستور داده شد برگزار می شود در $100,000 وثیقه توسط یک قاضی در روز یکشنبه.

Aludein مارکس “رفت چه تنها می تواند به عنوان یک جرم ولگردی و قانونی شکنی … با شروع در خیابان پنجم در 70s و در سالن شهر” منهتن دستیار دادستان منطقه آنا سوفیا Radolinski گفت: در طول تفهیم اتهام.

“او به سرقت برده چهار وسایل نقلیه مختلف … هل دادن یک راننده از ماشین و کشیدن او را برای چند ثانیه” Radolinski گفت. “او ناشی از ضرب وشتم در FDR ضربه اتومبیل های متعدد در ميانه قبل از برگرداندن خودرو خود را.”

25-year-old, پوشیدن شلوار زرد و سبز کمو hoodie, به نظر می رسد در منهتن دادگاه کیفری بعد از ظهر یکشنبه قبل از قاضی توماس Farber که مجموعه ای از وثیقه.

مارکس که گفته بستری بودن و بالا کوکائین در شب جمعه به سرقت برده چهار خودرو از جمله سه Mercedes-Benzes — و شکست به نزدیک به 20 وسایل نقلیه با توجه به مقامات.

30 دقیقه ولگردی و قانونی شکنی مقامات می گویند که آغاز شده در خیابان پنجم و E. 74 خیابان که در آن او شروع به پریدن کرد در صندلی مسافر از یک مرسدس بنز, مجبور,,,, راننده خارج و خمرهای شکل پایین جاده به سمت FDR.

پس از او شکست او اولین بنز او پریدند در G-class SUV و پایین به رهبری FDR خدمات جاده قبل از فوق العاده دیگر بالا پایان شلاق در نزدیکی E. 34th Street, پلیس گفت:.

مارکس سپس او تقویت سوم بنز و سوار خودرو لوکس را به E. 26 — خیابان که در آن پلیس گفت که او jacked چهارم او سوار نقره ای تویوتا کمری.

این joyride به پایان رسید حدود 7:45 p. m. در نزدیکی تالار شهر جایی که او سقوط کرد به یک مانع به گفته پلیس.

او دستگیر شد و به اتهام سه فقره سرقت چهار فقره grand larceny, خودکار, رانندگی در حالی که مست و عامل یک خودرو در حالی که مواد مخدر دچار اختلال میشود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی