خانواده های بی خانمان به همسان با قیمت مناسب آپارتمان در نیویورک برنامه

بی خانمان در نیویورک در حال آماده کردن خود برای ضربه زدن به برنده تمام پولها را در مقرون به صرفه مسکن قرعه کشی بدون حتی ورود به د Blasio دولت ابتکار عمل.

پس از Feb. 14 سالن شهرستان را مطابقت پناهگاه ساکنان به مقرون به صرفه واحد است که به بلامعارض در بخش مسکن حفظ و توسعه است قرعه کشی این پست یاد کرده است. این شهر را انتخاب کنید تا تب — حدود 2.5 تا 3 میلیون دلار در اجاره سالانه حدود 200 واحد بسیاری از آنها در لوکس بسیار مطلوب ساختمان است.

صاحبخانه — که قبلا مجاز به پیدا کردن خود را مستاجران برای هر یک از اجاره تنظیم واحد سمت چپ پر نشده پس از قرعه کشی شد اطلاع از تغییر قریب الوقوع در هفته گذشته در نامه ای از HPD فروش این برنامه به عنوان یک “هیجان انگیز” برنده-برنده.

“[T]او دستورالعمل جدید ایجاد یک مسیر برای اجاره کسانی که جای خالی برای بی خانمان خانواده” خواندن این نامه به دست آمده توسط پست. “ما خوشحالیم که این برنامه جدید در دسترس برای اطمینان حاصل شود که شما قادر به جمع آوری پیش بینی شده برای اجاره خود را مقرون به صرفه واحد است.”

تنها 421-یک واحد — یا پایین تر-اجاره آپارتمان قرار داده شده در بازار-نرخ ساختمان در ازای معافیت های مالیاتی به مالک — و این موضوع به توسعه مسکن Corp. موافقت نامه های واجد شرایط با توجه به برگه ای که همراه این نامه است.

علاوه بر این شهرستان تنها پناهگاه ساکنان که نیاز نیست در-ساختمان پشتیبانی و خدمات مانند سلامت روانی یا سوء مصرف مواد مشاوره — واجد شرایط هستند.

اما وکلا که به نمایندگی صاحبخانه از 421-یک ساختمان griped که وجود دارد نمی تواند خالی واحد در ساختمان ها اگر دقت تعریف شده و در سراسر شهر بود درآمد محدودیت برای چه تعریف یک آپارتمان مقرون به صرفه.

“بله می تواند وجود داشته باشد 50,000 متقاضیان اما شاید نه به اندازه کافی از آنها ممکن است در سطح درآمد مورد نیاز برای این پروژه به دلیل قیمت محدودیت سراسر شهر بود و نه مناسب برای محله” گفت: وکیل دن برنشتاین یک شریک قانون شرکت روزنبرگ & Estis.

شهرستان سالن سخنگوی تبلیغ این طرح به عنوان یک گام برای کاهش این شهر قابل توجهی از جمعیت بی خانمان.

“دولت با شناسایی راه های جدید و خلاق برای مبارزه با بی خانمانی” گفت: هرزه جین مایر. “ما یک فرصت برای ارائه با کیفیت بالا و مسکن دائمی برای برخی از ما بی خانمان همسایگان و ما در حال تصرف آن است.”

تلاش می آید که شهر را از بی خانمان جمعیت چهره یک لیست از مسائل خیلی دلهره آور از جمله در نزدیکی رکورد بالا بودن تعداد دانش آموزان بی خانمان در یک دهه تعداد بالایی از مرگ و میر و شرایط در شهر پناهگاه که ترک نیمی از رزیدنت داخلی-خشونت قربانیان احساس ناامنی — که شهردار بیل د Blasio التماس برای کمک از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر