بی خانمان زن می رود در carjacking ولگردی و قانونی شکنی قبل از توفنده در نزدیکی تالار شهر

آن را سریع و خشمگین: FDR.

یک joyriding زن بی گران بود زیر یک carjacking ولگردی و قانونی شکنی در سراسر منهتن که در آن او به سرقت برده سه اتومبیل های مختلف — کوه در می رم یک FDR — بزرگراه و را شخم حداقل 18 سایر وسایل نقلیه قبل از توفنده در نزدیکی شهر پلیس گفت: روز شنبه.

Aludein علائم 25, لگد کردن Grant Theft Auto مانند شیرین کاری در حدود 7:15 بعد از ظهر روز شنبه در نزدیکی تقاطع خیابان 5 و 74 خیابان که در آن او دستور داد حیرت زده رانندگان از خاکستری مرسدس بنز سدان و در زمان چرخ, مقامات گفت.

او سپس سوار جنوب به سمت FDR قابل توجه اشغالی ماشین خاور نزدیک 68 خیابان و خیابان نیویورک و دیگری در نزدیکی شرق خیابان 62 و 2 خیابان بدون کم کردن سرعت.

مارکس پس از آن در حال غرق خود را برای اولین بار سوار به فرماندهی یک مرسدس بنز G-class SUV سفارش خود را وحشت زده راننده به بیرون از ماشین.

دیوانه وار رانندگان ناودان به یک تویوتا کرولا در نزدیکی 34th Street, کوه در می رم $130,900 بنز در, روند, پلیس گفت:.

مصمم علائم شروع به پریدن کرد و jacked سوم مجموعه ای از چرخ های یک نقره تویوتا کمری و در زمان خاموش شخم به حداقل 15 اتومبیل های دیگر به عنوان او به سرعت در مرکز شهر.

The suspect taken into custody by the NYPD.
مظنون (سمت چپ) به زندان گرفته شده توسط NYPD.پیتر Gerber

او در نهایت سقوط کرد که ماشین به یک مانع در سراسر شهرستان سالن که در آن پلیس به او قرار داده و او را تحت بازداشت است.

مارکس—که طولانی رپ ورق حداقل چهار جنایات و 13 جنحه منابع گفت:—زده شد بود کشت از اتهامات از جمله سه فقره سرقت چهار فقره grand larceny, خودکار, رانندگی در حالی که مست و عامل یک خودرو در حالی که مواد مخدر دچار اختلال میشود.

او شده است بی خانمان پس از او گذشته روی لئامت دادن در Vernon C. Bain Correctional Center in the Bronx با توجه به مقامات.

نشانه گرفته شده بود به نیویورک پروتستان-پایین منهتن بیمارستان برای مشاهده. هیچ کس به طور جدی صدمه دیده در ولگردی و قانونی شکنی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>