هوندا کلاسیک تاسیس شد و در سال 1972 به عنوان Jackie Gleason Inverrary کلاسیک و بازی در Inverrary باشگاه های کشور در لودرهیلل, Fla., که در آن Gleason تا به حال خود را در صفحه اصلی بازنشستگی در این دوره است. “The Honeymooners” ستاره به عنوان میزبان از طریق 1980.

این مسابقات برگزار شد در سالن های مختلف در جنوب فلوریدا قبل از حرکت در سال 2007 به PGA ملی که در آن بوده و قادر به جذب بازیکنان بیشتر بر یک پایه منسجم ، لیست علاقه مندی ها در ویلیام هیل در حال تامی فلیتوود (10/1) بروکس Koepka (11/1) و ریکی فاولر (12/1). در اینجا برخی از بازیکنان با دیگر شانس که یک شات را رالف Kramden افتخار:

نمایشنامه

گری جنگل (22/1): بسیاری از عمده قهرمانان را به دست آورد اینجا و دفاع از آمریکا قهرمان باز قطعا می توانید با اضافه کردن نام خود را به مخلوط. وودلند منجر زمینه (و دوم در تور PGA کلی) در توپ قابل توجه است.

بیلی Horschel (28/1): Horschel دو بالا-10 پس از اتمام در اینجا (هشتم در سال 2016 و چهارم در سال 2017). او همچنین در می آید به فلوریدا نوسان کردن back-to-back top-10 پس از اتمام در ققنوس و WGC-مکزیک است.

شین لوری (35/1): دفاع-قهرمان گلف باز از سال ندارد مقدار از یک رکورد در PGA ملی است اما یکی از بازیکنان بهتر در دوره های دشوار با شرایط باد می وزد.

هریس انگلیسی (60/1): انگلیسی نرخ دوم در تور PGA برای سبزی در تنظیم و برای اولین بار در دیو اجتناب. گرجستان بولداگ در فلوریدا جایی که او را دوست دارد برمودا سبزی.

کوری Conners (60/1): کانادا تبدیل شده است یکی از بهتر خالص توپ اعتصاب کنندگان در تور است. تخت چوب نگه می دارد او را به عقب اما او بهتر است در برمودا از سطوح دیگر.

متی NeSmith (80/1): NeSmith ساخته شده است که هفت راست کاهش و نوشته شده است او دو تا از بهترین پس از اتمام (T11 نقش ونگار ریگی دادن ساحل, T6 پورتوریکو) در گذشته دو رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im