‘روروک مخصوص بچه ها کوچک’ می تواند کمک به شما را پر کنید جنون مارس سال 2020 از درجه اعتبار ساقط

در طول coronavirus خاموش کردن هر روز ما به شما یک توصیه از پست پیتر Botte برای ورزش فیلم نشان می دهد تلویزیون و یا کتاب است که شاید قبل از زمان خود را و یا به نحوی تضعیف بین ترک ها خود مشاهده/خواندن تاریخ.

پشه کوچک (1986), Rated PG

جریان: آمازون نخست

همه را دوست دارد یک احساساتی underdog story به خصوص در بسکتبال در مارس و این توصیه امیدوارم پر کردن برخی از درجه اعتبار ساقط چپ با لغو این سال NCAA Tournament.

“روروک مخصوص بچه ها کوچک” نبود یک بمب دارای قدرت تخریبی ضربه در تئاتر پرفروش به سختی $28 میلیون در 1986-87 همان سال باب شوالیه ایندیانا تیم NCAA عنوان. اما این was a true underdog داستان در مورد یک بعید تیم از یک شهر کشاورزی در hoops دیوانه ایندیانا رفتن تمام راه را در سال 1952. (آن را آزادانه در میلان دبیرستان تیم ملی که برنده 1954 ایالتی ایندیانا قهرمانی.)

نورمن دیل به تصویر کشیده شده توسط Gene Hackman, بود, سابق, کالج, مربی اخراج برای مشت زدن یکی از بازیکنان خود را و استخدام بیش از یک دهه بعد به برد تیم بسکتبال در درخت گردوی امریکایی داستانی مدرسه بالا است. (ایندیانا پیسرز حتی فرسوده مدرسه رجعت لباس در چند بازی در سال های اخیر است.)

در طول راه دیل کنه خاموش شهر و بازیکن طول می کشد و درد بزرگ به استرس آرمان های دفاع و کار تیمی حتی در پایان یک بازی با چهار بازیکن گفتن داور “تیم من در طبقه” — به عنوان مثال از یک بازیکن او می خواهم benched برای خودخواهی.

دیل حتی در تیرانداز — الکلی پدر یکی از بازیکنان خود را در یک اسکار-نامزد حمایت از عملکرد توسط دنیس هاپر — به عنوان یکی از مربیان دستیار. اما تیرانداز عود و پس از اتمام فصل گوش دادن به قهرمانی بازی در رادیو در حالی که در بیمارستان بستری است.

نقل قول از توجه داشته باشید: “من آن را.” — بازیکن ستاره جیمی Chitwood (ماریس Valainis) زمانی که مربی دیل تماس برای او به عنوان یک طعمه برای یک بازیکن دیگر در پتانسیل بازی-برنده بازی در حالت بازی مسابقات قهرمانی. (34 ساله spoiler alert: جیمی غرق آن در زنگ.)

Botte ضربات: 4.75 از 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>