بیمارستان متهم به ارسال با گلوله تسلیم در سر خود را با ‘Band-Aid’

میامی زن زخمی در یک درایو توسط تیراندازی گفته شد او دچار چراندن زخم و به خانه فرستاد با یک پانسمان – اما بعد متوجه شدم او هنوز هم تا به حال یک گلوله تسلیم در سر او با توجه به گزارش.

Shakena Jefferson, 42 و دو نفر دیگر دچار زخم گلوله در نزدیکی خانه اش در جنوب غرب میامی-Dade یک هفته پیش با توجه به ABC News.

او گرفته شده بود به یک بیمارستان محلی که در آن یک پزشک پیچیده زخم در نزدیکی سمت چپ معبد به او آنتی بیوتیک و او را فرستاده خانه, همسر, جانت Medley گفت: شبکه.

اما جفرسون به زودی شروع به تجربه سردرد.

“هنگامی که ما به خانه او شروع به شکایت در مورد ‘Bae من یک سردرد است. من یک سردرد است. من یک سردرد'” Medley که زخمی شده بود او یک کبوتر برای پوشش گفت WSVN.

“او تجربه کوتاه مدت از دست دادن حافظه. او نمی تواند به یاد داشته باشید هر چیزی. او نگه داشته و در تکرار همان چیزی که بارها و بارها” Medley گفت: ABC News.

سه روز بعد او در زمان جفرسون به یکی دیگر از مرکز تروما که در آن اشعه ایکس را کشف کرد مثل حلزون حرکت کردن.

Police investigate the scene
پلیس در بررسی صحنهWPLG محلی 10

“ما سپاسگزار به اینجا. خیلی سپاسگزار بود زنده” Medley گفت: ABC اخبار از تخت او در بیمارستان باپتیست که در آن Jefferson دوره نقاهت بود.

آمیزه ای گفت که او و جفرسون برنامه ریزی برای اقدام قانونی علیه این بیمارستان برای اولین بار.

“آنها قرار داده Band-Aid بر سر او به او آنتی بیوتیک و فقط او را فرستاده خانه,” او گفت:. “ما می تواند انجام داده اند که خودمان را در خانه.”

کارآگاه پلیس Argemis Colome گفت: اخبار خروجی که بازداشت شده اند ساخته شده است. او گفت: همه این قربانیان در حال گی اما که تیراندازی توسط افراد مسلح در ATVs شده است طبقه بندی شده به عنوان یک جرم و جنایت نفرت.

“ما قطعا به دنبال آن به عنوان یک جرم و جنایت خشونت آمیز. خواهیم دید که اگر ما دریافت اطلاعات بیشتر و اگر آن را به آمده است که پس بدیهی است که وجود خواهد داشت هزینه های اضافی است که ما می توانیم اضافه کردن” Colome گفت.

“همانطور که در حال حاضر ما لازم نیست به اندازه کافی برای تعیین آن است. ما نه دور آن را, اما ما لازم نیست که به اندازه کافی در حال حاضر به قطعا مطمئن است که هزینه های اضافی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de