بیمارستان اصطبل در اجازه می دهد به طور بالقوه نجات بخش درمان برای coronavirus بیمار

خانواده از شهر نیویورک یک معلم در شرایط بحرانی با COVID-19 می گوید که آنها به انتظارنشسته بودند تا یک برنامه به طور بالقوه نجات بخش درمان برای او — اما او در بیمارستان شد “ایستاده در راه است.”

آدام کوهن گفت که او در یک مسابقه از جان گذشته برای نجات برادرش دیوید Behrbom یک زن 47 ساله پدر دو فرزند است که در ICU در سفید دشت بیمارستان مرکز پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 روز شنبه.

بیماری ضربه دوم برای خانواده است. Behrbom که می آموزد در ص 55 در برانکس و زندگی در Ardsley شد مبتلا به لوسمی در مارس 12. او قرار گرفتند و پنج روز از شیمی درمانی آغاز مارس 30 که تضعیف سیستم ایمنی بدن خود را کوهن گفت.

او در حال حاضر در پزشکی ناشی از کما و اندام خود را در حال شکست برادرش گفت.

Behrbom تنها امید ممکن است درمان با پلاسما از کسی که بهبود از coronavirus و ممکن است کمک به او در مبارزه با آن است.

این به اصطلاح نقاهت پلاسما درمانی است که در حال حاضر تحت آزمایش های بالینی در نیویورک و جاهای دیگر.

Tiffany Pinckney blood donation
نیویورکی مانند تیفانی Pinckney در حال اهدای خون برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.AP

این فیور نظام سلامت که به سفید دشت در بیمارستان متعلق است حتی انجام یک آزمایش بالینی با استفاده از پلاسما از کسانی که متعلق به اسرائیل از نیو راشل اولیه مرکز شیوع.

Behrbom نمی واجد شرایط به صورت کارآزمایی بالینی.

اما از طریق تجدید نظر در رسانه های اجتماعی کوهن موفق به خط اهداکنندگان بودند که مشتاق برای کمک به برادر خود. او گفت: Behrbom دکتر کاربردی به غذا و دارو اجازه می دهد تا برای “استفاده مهربان” از پلاسما درمان و انتظار برای دریافت تایید.

پلاسما اهدا خواهد بود جمع آوری و پردازش شده توسط نیویورک مرکز خون در منهتن. اما سفید دشت بیمارستان ندارد قرارداد با خون مرکز پلاسما کمک های مالی و کوهن گفت: بانک خون حاضر به نوشتن لازم برای انجام این کار.

کوهن که زندگی در Ardsley گفت: او heartened توسط افرادی که مایل به کمک به برادر خود.

“این از همه چیز یک بیمارستان ایستاده در راه این” او گفت:.

پس از ارسال تماس بیمارستان کوهن گفت که او شنیده از یک بیمارستان رسمی در اواخر بعد از ظهر شنبه است که آن را اجازه می دهد این روش برای رفتن به جلو. اما کوهن گفت که او در زمان از دست رفته.

“چه خوب است اگر آن را برای رفتن به دیر؟”

سفید دشت بیمارستان گفت: به دلیل حفظ حریم خصوصی بیمار آن را نمی تواند ارائه اطلاعات خاص در مورد.

“مثل همه بیمارستان ها در سراسر کشور ما به طور جدی به بررسی تمام گزینه های درمان برای بیماران مبتلا به این COVID-19 ویروس از جمله نقاهت پلاسما درمانی” بیمارستان در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im