داغ جیب اری برنده زن میشل Janavs محکوم به 5 سال در کالج پذیرش رسوایی

یک اری برنده زن به جیب قابل استفاده در مایکروویو میان وعده ثروت محکوم شد شنبه برای خدمت به پنج سال در زندان برای تلاش برای خرید دخترش ” راه به کالج به عنوان بخشی از سراسر کشور پذیرش رسوایی.

میشل Janavs, 49, خانواده که اختراع داغ جیب در سال 1983 قبل از فروش این شرکت نیز محکوم به دو سال از نظارت آزاد و دستور داد به پرداخت $250,000 خوب زمانی که او آموخته است که سرنوشت او در بوستون در دادگاه فدرال.

“این است که قطعا درست است که اکثریت قریب به اتفاق پدر و مادر واقعا دوست دارم فرزندان خود را و می خواهند فرزندان خود را به کالج خود را از انتخاب” گفت: ایالات متحده در منطقه قاضی ناتانیل Gorton به عنوان او دست خود را از جمله ایالات متحده امروز گزارش شده است.

“اما همان کسانی که پدر و مادر سعی نکنید به گستاخی فرزندان خود را به سمت درب با رشوه دادن به مقامات کالج” او رفت. “آنها دوست دارند فرزندان خود را به همان اندازه که شما انجام دهد.”

Janavs بستری به پرداخت $100,000 به کسی ثابت پاسخ در دو دخترش’ عمل امتحانات.

او نیز موافقت کرد به صرف یکی دیگر از $200,000 که یک دختر استخدام به عنوان یک بازیکن والیبال ساحلی در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی — اما او دستگیر شد و قبل از اینکه دختر او می تواند بستری شده و تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است سرفه تا تمام پول دادستان گفت.

پرداخت ارسال شد به فاسد “کالج مشاور” ویلیام “ریک” خواننده و خود را بگیرید و یاد دهید خود را از طریق ساختگی سازمان خیریه کلیدی در سراسر جهان پایه و اساس است.

Janavs یکی کشت خوبی پاشنه بلند پدر و مادر و افراد دستگیر شده برای پرداخت خواننده خود را امن کودکان و نوجوانان قرار دادن در بالای مدارس توسط باد های ورزشی خود را و یا علمی واجد fides.

در Janavs’ مورد خواننده داوطلب خدمت سربازی فاسد آزمون مدیر ایگور Dvorskiy به عنوان به خوبی به عنوان یک کج proctor, علامت Riddell, به نقد و بررسی و تصحیح دخترش پاسخ در ازای رشوه دادستان ها می گویند.

هر سه مجرم هستند و در انتظار صدور حکم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de