داغ چرخ راه اندازی Cybertruck اسباب بازی — با اختیاری ترک خورده پنجره

داغ چرخ نورد, ابزار جنسی, نسخه های تسلا اینده Cybertruck — از جمله یکی است که می تواند شبیه سازی یک پنجره ترک خورده.

اسباب بازی غول پیکر ماتل راه اندازی قبل از دستور برای دو کنترل از راه دور Cybertrucks روز جمعه سه ماه به روز تسلا پس از پرده برداری از چیزی که واقعی است. این ترکیب شامل یک limited-edition حق بیمه خودرو یک دهم Cybertruck اندازه واقعی — در مورد دو فوت و سه اینچ مدل است که می تواند فایل های فشرده همراه کوچک چرخ های جدید آهنگ های.

آنها در حال انتظار برای حمل در ماه دسامبر شروع — حدود یک سال قبل از تسلا به آغاز طرح تولید در آن تمام برقی وانت.

داغ چرخ فکر کردم و شروع به کار در یک Cybertruck اسباب بازی در ماه نوامبر یک روز پس از مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk نورد کامیون عجیب و غریب به دنبال طراحی مربوط به اینده, گفت:, Ted وو معاون رئیس جمهور از چرخ های جدید طراحی در ماتل. داغ چرخ را تولید کرده است, نسخه مینیاتوری از چهار تسلا مدل و برقی-ماشین ساز در هیئت مدیره با Cybertruck ایده از همان آغاز با توجه به وو.

“قادر به رانندگی خود را Cybertruck قبل از گرفتن یکی از واقعی چیزی بود که ما فکر بود واقعا سرد فرصت” وو گفت.

داغ چرخ کرده با تسلا کارکنان از جمله فرانتس فون Holzhausen رئیس طراح که infamously شکسته واقعی Cybertruck پنجره توسط pelting آن را با یک توپ فلزی در یک botched تست قدرت تسلا راه اندازی رویداد. بزرگتر ماشین کنترل از راه دور شامل یک ادای احترام به این بدبختی: وینیل برچسب است که می تواند خود را از پنجره نگاه ترک خورده.

“این واقعا سرگرم کننده” وو گفت. “آنها درک کنند که این یک اسباب بازی و آنها را در آغوش آن لحظه.”

بزرگ دو پا Cybertruck, ابزار جنسی, هزینه 400 دلار در حالی که یکی کوچکتر به فروش می رساند برای $20. هر دو را می توان از طریق دستور ماتل خلق مستقر در کالیفرنیا toymaker لباس جدید فروش محصولات کلکسیونی که راه اندازی شد به مناسبت شرکت در سالگرد 75.

این نسخه بزرگتر است داغ چرخ را از اول بالا پایان “سرگرمی-درجه” کنترل از راه دور خودرو گفت: Matt Brutocao, ماتل ارشد مدیر داغ چرخ جهانی با نام تجاری بازاریابی است. این برند امیدوار است آن را به درخواست تجدید نظر به RC علاقه مندان و تسلا طرفداران و همچنین چرخ های داغ جمع, او گفت:.

داغ چرخ در حال تلاش برای نهایی کردن این طرح برای هر دو محصول قبل از آنها ساخته وو گفت که این شرکت هنوز هم بدانند که در آن آنها خواهد بود ساخته شده است. این برند همچنین قصد دارد تا در نهایت راه اندازی یک فلز die-cast Cybertruck, ابزار جنسی, Brutocao گفت.

“این یک حرکت سریع پروژه و من فکر می کنم چیزی است که نشان می دهد ماتل قابلیت به سرمایه گذاری در روند این” وو گفت.

تسلا بلافاصله پاسخ به ارسال درخواست برای اظهار نظر در مورد چرخ های جدید همکاری است.

گزارش اضافی توسط Nicolas وگا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im