خانه تصویب 2.2 تریلیون دلار coronavirus بسته کمک سراسیمه لایحه به ناروا

خانه عجله جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک 2.2 تریلیون دلار بسته نجات جمعه حول یک زندگی حافظ به اقتصاد ایالات متحده و سیستم مراقبت های بهداشتی چپ آور توسط coronavirus بیماری همه گیر.

اعضای مجلس نمایندگان فریاد زد پایین نوشته. توماس Massie به عنوان آنها گذشت coronavirus محرک بیل — با یک نماینده مجلس bellowing “f–k شما!” در کنتاکی خواه.

Massie مجبور صدها نفر از نمایندگان مجلس به بازگشت به خانه های مجلسی برای رای پس از نشان می دهد او را در بالا بردن نقطه سفارش که کمتر از 50 درصد از قانونگذاران در حال حاضر به عنوان مورد نیاز است.

اما زمانی که آزادیخواه مهندس ایستاده بود در اعتراض به آن اتاق بود پر خشمگین همکار فریاد زد: “به اطراف نگاه کنید!”

اطراف Massie شد صدها نفر از جمهوری خواهان و دموکرات ها که بسته بندی شده به اتاق و همچنین مشاهده عمومی گالری یک طبقه بالاتر به حفظ فاصله به اندازه کافی برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

“لعنت به تو!” یک مرد نشسته در سمت دموکراتیک از راهرو فریاد زد: در Massie باعث سر به ضربه محکم و ناگهانی به سمت صدای مسئول نادر فقدان ادب. سخنران خواهد شد.

Massie توضیح داد در توییتر فقط قبل از ظهر که قانون اساسی نیاز به یک نصاب و که او مخالف این لایحه در ماده بیش از حد.

“این محرک باید مستقیما به مردم به جای اینکه قریب از طریق بانک ها و شرکت های مثل این لایحه در حال انجام” Massie نوشت. “2 تریلیون دلار تقسیم بر 150 میلیون کارگر است در مورد $13,333.00 هر فرد است. که بسیار بیشتر از 1200 $در هر فرد بررسی مجاز توسط این لایحه است.”

رئیس جمهور تهمت fumed در برابر Massie در صبح روز جمعه در تماس تلفنی با “سوم رای grandstander وجود دارد” و افزود: “پرتاب Massie از حزب جمهوری خواه!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>