خانه به راحتی عبور جارو coronavirus بسته کمک

خانه به راحتی گذشت دو حزبی coronavirus بسته کمک های اولیه صبح روز شنبه پس از شدید مذاکره میان دموکرات ها و تهمت و دولت.

این لایحه به تصویب رسید 363-40 با 40 جمهوری خواهان رای گیری در برابر آن.

این “خانواده اولین Coronavirus پاسخ قانون” خواهد بود امن آزمایش رایگان برای همه آمریکایی ها — حتی بیمه و اجباری دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی برای کسانی که تحت تاثیر بحران بهداشت و درمان.

فراگیر بسته نیز فراهم می کند تا سه ماه پرداخت می شود, خانواده, پزشکی و ترک و تقویت بیمه بیکاری به بریس برای کارگران است که می تواند گذاشته شود و در طول بیماری همه گیر.

“[این قانون] متمرکز شده است به طور مستقیم در ارائه آمریکا خانواده که باید اولویت اول ما,” نانسی پلوسی گفت: قبل از رای گیری. “سه مهم ترین بخش های این لایحه در حال تست تست تست.”

رئیس جمهور تهمت بود تا جمعه شب به مخالفت با این قانون استدلال در روز قبل از آن که او می خواست بیشتر فداکاری از دموکرات ها — یعنی برای مالیات بر حقوق برش گنجانده شده در این لایحه است.

اما رئیس جمهور آمد و بعد در شب گفته او “به طور کامل” پشتیبانی بسته در یک سری از توییت اصرار هر دو طرف به رای دادن به نفع.

“این لایحه را به دنبال خواهد داشت جهت من به صورت رایگان CoronaVirus آزمون و پرداخت مرخصی استعلاجی برای ما نهفته کارگران آمریکایی مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“من به کارگردانی وزیر خزانه داری و وزیر کار به موضوع قوانین و مقررات است که ارائه انعطاف پذیری به طوری که در هیچ راه خواهد کسب و کارهای کوچک بود صدمه دیده است.”

سنا می رود که به این قانون هفته آینده.

با پست سیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>