چرا که ورزش bettors بهترین به یاد داشته باشید چیزهایی که اتفاق افتاده فقط یک روایت در مورد “آهسته شروع می شود” و “سریع شروع می شود” تشکیل شده است برای روز یکشنبه سوپر باول LIV مطابق کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers.

شهر کانزاس سقوط کرد پشت هر دو هوستون و تنسی در لیگ براکت قبل از طوفان به نفع خود و پوشش. که “باید” به این معنی است که آن مدتی طول می کشد برای مربی اندی رید و کارفرمایی پاتریک Mahomes به شکل همه چیز.

سان فرانسیسکو چراغ سبز خلیج 27-0 در نیمه. که “باید” به این معنی است که از نظر تاکتیکی درخشان مربی Kyle Shanahan بزرگ در حال توسعه در اوایل بازی برنامه.

اگر این امر راه اندازی بسیار آسان و شرط در برابر سه ماهه اول و نیمه اول خطوط در جمعه مرحله نهایی مسابقات. نمی سان فرانسیسکو بود سرقت در انتخاب اونا (-105) و یا +1/₂ (-160) در سه ماهه اول و انتخاب کنید ’em (-105) برای نیمه اول? (شانس از ویلیام هیل).

بدیهی است که از یک حجم نمونه. چگونه می تواند ما را چک کنید و ببینید اگر این تم ها درست هستند ؟ صدای آنها معقول است. Mahomes یک شعبده باز جوان که ممکن است نیاز به زمان به رسمیت شناختن آنچه مخالف دفاع را به او بدهد. Shanahan مطرح شد به عنوان یک فوتبال “بازیکن شطرنج” پس از تولد.

دیروز VSiN تمرکز بر آنچه اتفاق افتاده است زمانی که اشراف (با Mahomes) و 49ers مواجه حذفی مخالفان. شمارش postseason کانزاس, شهرستان دارای شش بازی از نمونه های سان فرانسیسکو هفت بازی نمونه است. بیایید به دنبال شواهد بیشتری در مورد “شروع می شود” در آن شاخص ترکیب هیرو:

اولین چهارم: کانزاس سیتی بود که در معرض ابتلا به حفاری در اوایل سراخ ها رفتن فقط 2-4 مستقیم در اول چهارم در حالی که گرفتن outscored, 47-37. هر چند کسانی که وزن پایین توسط یک ترکیب 31-7 افتضاح در پلی آف. K. C. شد تا 30-16 در طول فصل به طور منظم در برابر بالتیمور هوستون در ایالت تنسی آمریکا و انگلستان است.

سان فرانسیسکو واقعا شروع سریع. این Niners شد 4-1-2 مستقیم در اول چهارم با از دست دادن آینده در Superdome برابر قدرتمند نیواورلئان … و یکی از این روابط و در نتیجه یک نقطه-گسترش پوشش به عنوان یک فلک زده در بالتیمور. سان فرانسیسکو برنده آن ترکیب سه ماهه اول بیاد 58-27 در برابر سیاتل (دو بار) Green Bay (دو بار) بالتیمور, New Orleans, و مینه سوتا. مرسی.

اول نیمه: کانزاس سیتی به طور معمول تا به حال همه چیز نمیفهمد با سه ماهه دوم. پس آهسته شروع می شود و درگیر فقط 15 دقیقه اول. روسای برنده دوم چهارم 85-43 به پایان با یک 122-90 بیاد لبه در آن شش halftimes در برابر تیم های که رسیده برگشتی.

سان فرانسیسکو در ادامه به رشد در دوم چهارم با 71-44 لبه و در نتیجه ترکیب 129-61 حاصل کار دو مزیت است. که حیرت انگیز با توجه به کالیبر مخالف است. آنها حتی “avenged” که اولین-از دست دادن سه ماهه در نیواورلئان توسط پیشرو 28-27 در شکستن.

اگر شما تعجب در مورد نیمه دوم مجازی مرده گرم. شهر کانزاس برنده آن دو چهارم 76-75 در مقابل کسانی که مخالفان سان فرانسیسکو از دست 88-87.

خط پایین: سان فرانسیسکو است که قطعا سریع استارت در حالی که شهر کانزاس است که حداقل آسیب پذیر در اوایل حتی اگر آن دو بازی غلو روند. چیزی برای هوشمند bettors به فکر کردن در مورد آنها به عنوان نقشه خود را بازی استراتژی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de