چگونه یک ویروسی جیغ منجر به برندن ماتیوز’ PGA tour پیشنهاد

اورلاندو فلوریدا. — یکی از تلخ و غیر منتظره لحظه ارسال براندون ماتیوز در اینجا.

در حال حاضر یکی جادویی در هفته می تواند تغییر زندگی مبهم 25 ساله گلف باز از شمال شرقی پنسیلوانیا که بازی در اولین PGA Tour رویداد این هفته در آرنولد پالمر دعوتی.

اگر شما هرگز از شنیده Matthews, شما تنها نیستید. اگر شما آن را به احتمال زیاد به خاطر چیزی که او خاموش گلف پس از یک ویرانگر شکست در آن است.

آن را به دلیل آن لحظه که ماتیوز — خیلی کم در قطب توتم است که او حتی نمی باید بازی وضعیت در Korn کشتی تور — خواهد بود teeing آن را در کنار امثال Rory McIlroy بروکس Koepka فیل مایکلسون, Jason روز و Adam Scott این هفته در خلیج تپه.

“من تمام زندگی من برای این” ماتیوز روز سه شنبه گفت. “من یک مقدار زیادی از اعتقاد خود در بازی. من واقعا احساس می کنم مثل این است که در آن تعلق دارم و این جایی است که من باید.”

بنابراین در اینجا او است.

به نقد و بررسی:

ماتیوز بازی در ویزا باز ده آرژانتین در تور PGA Latinoamérica پاییز گذشته ایستاده بود بیش از 8 پا زدن توپ به زور یک چهارم حذفی سوراخ و نگه داشتن امید خود را برای زنده معافیت به 2020 انگلیسی باز با یک پیروزی است.

“من بیش از این توپ در زمان ور رفتن به عقب و شنیده نوع yelp یا جیغ” ماتیوز به یاد می آورد. “من از نوع flinched در زدن توپ و بلافاصله می دانست که من آن را از دست رفته. من فکر کردم کسی تا به حال آن را انجام داده عمدا. من نا امید شد. من در شوک بود که اتفاق افتاد.”

پس از او trudged به اتاق قفل حذف از حذفی و منکوب ماتیوز نزدیک شد مسابقات رسمی که عذرخواهی کرد و به او اطلاع داد که یک فن با سندرم داون به حال سهوا ساخته شده سر و صدا.

ماتیوز بلافاصله پرسید رسمی به او را به این فن به نام Juan بنابراین او می تواند او را ملاقات کند.

“مادر من استفاده می شود به کار در خانه و من در اطراف این نوع از مسائل من تمام دوران کودکی” ماتیوز گفت. “بهترین دوست من خواهر کوچک دارای سندرم داون. بنابراین من آن را دیدم به صورت روزانه و من فقط نوع جایگاه ویژه ای در قلب من برای آن است. من فقط می خواستم مطمئن شوید که [ژوئن] احساس نمی کند بد است. من او را در آغوش بگیرید و به او گفتم سلام حال شما خوب است ؟ شما با داشتن سرگرم کننده است؟’ من نمی خواهم به هر کسی که به دیوانه در او. من نمی خواهم او را دیوانه خود را. من می خواستم مطمئن شوید که او می دانست که من دیوانه.”

روز سه شنبه قبل از او رفت برای عمل خود را دور PGA Tour مقامات نشان داد ماتیوز یک پیام ویدئویی از ژوئن آرزوی او این هفته است.

“بعضی چیزها” ماتیوز گفت: “در حال بزرگتر از گلف.”

ماتیوز نمی کنید که نقطه به انگلیسی باز با یک پیروزی که در روز, اما ژست او رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. Roy ساندرز و همسرش, امی, پالمر را در میان بسیاری از معرفی به ماتیوز از طریق آن حادثه. آنها را تشکیل می دهند بخش بزرگی از این کمیته که دست از دعوت به آرنولد پالمر دعوتی.

“من می دانم که تا به حال آقای پالمر شده است در اینجا با ما او را به او داده اند معافیت,” Roy ساندرز گفت: پست در روز سه شنبه. “برای او را به اولین فرصت در تور PGA به در آقای پالمر در مسابقات من فکر می کنم که بسیار اتصالات راه اندازی.”

صحبت از راه اندازی ماتیوز بازدید توپ دورتر از بزرگترین hitters در تور PGA حمل خود راننده 330 متری با حداقل تلاش ضربه 2-آهن 290 متری و 7-آهن 200 متری.

این مرد به اتهام مهار ماتیوز’ قدرت به دقیق قوام خود نوسان مربی دیل خاکستری که یک مربی ارشد در چلسی بعضا در منهتن پس از سال 2008 است.

“او یکی از سخت ترین کارگران من تا کنون دیده ام” خاکستری میگویند. “او اختصاص داده شده است. او مصمم به اینجا. او به آن تعلق دارد را در اینجا. او استعداد من هرگز قبل از دیده می شود.”

که سنگین بیانیه ای که از خاکستری که مشغول به کار تحت تایگر وودز’ نوسان مربی Hank Haney از سال 1996 تا 2008 و وجود دارد برای همه شش قهرمانی جنگل برنده تحت هانی را تماشا کنید.

“بزرگترین چیزی است که رفتن به نگه داشتن او را در لحظه ای که این هفته” خاکستری گفت. “آیا این Korn تور کشتی. وجود دارد کمی متفاوت پرنیان و انرژی که برای رفتن به رفتن برای او.”

ماتیوز گفت: او را دامن زده و به “من چگونه بازی بازی پشته” در برابر بهترین بازیکنان در جهان “ببینید که چگونه آن را آماده است.”

“من عاشق این مرحله,” او گفت:. “من نمی توانم صبر کنید برای رقابت در آن است.”

برای Roy ساندرز تنها داستانی که بالا می ماتیوز برنده این هفته خواهد بود از دیدن پسرش سام از طریق شکستن با اولین PGA Tour پیروزی.

“این امر می تواند یک داستان فوق العاده و یک چیز بزرگ برای براندون” ساندرز گفت. “کیف پول در حال حاضر $9.3 میلیون و وجود سه سال معافیت به برنده. بحث در مورد چیزی خواهد بود که از بازی تعویض برای این مرد اگر او برنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>