چگونه Aaron Boone است که دست زدن به یانکی’ coronavirus تیمارستان

تمپا — مانند هر کس دیگری Aaron Boone هیچ ایده زمانی که وجود خواهد داشت بیس بال دوباره و این مدیر گفت: او به احتمال زیاد ترک تمپا در روزهای آینده به خانه بروم.

اما این تاخیر به این فصل به عنوان ناخوشایند آن را به عنوان اجازه می دهد برخی از کلید مجروح یانکی ها به دست کمتر از سال است.

با James Paxton (بازگشت عمل جراحی) و به Giancarlo استانتون (گوساله فشار) هر دو پیشرفت و هارون قاضی (دنده) استراحت همه به سود از زمان.

“وجود دارد هیچ سوال آن را می دهد آن دسته از بچه ها یک فرصت را به بخشی از فصل ما از همان آغاز به طور بالقوه” بون گفت: در SiriusXM را MLB شبکه های رادیویی.

در حال حاضر بون ماندن در تمپا که یانکی ها طرح چیدن رسمی تمرینات دوباره در روز سه شنبه در Steinbrenner زمینه — اما او اعتراف کرد نگه داشتن تیم با هم در حال تبدیل شدن سخت تر است.

Aaron Boone
Aaron Booneچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

“ما میخوایم انتخاب کنید تا [سهشنبه] در بیشتر قسمت ها با بچه ها در آینده داشتن بدون ساختار تمرینات” بون گفت. “اما همانطور که بیشتر و بیشتر اطلاعات رول است که به دنبال مانند آن را در حال تبدیل شدن سخت تر و سخت تر است. … بچه ها ما واقعا می خواستم برای ماندن و کار کردن [اما با چه] چند روز گذشته گشوده است که به دنبال مانند آن را در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر به چالش کشیدن.”

و در صورتی که مورد, Boone گفت: او قصد دارد در عزيمت به خانه “در روز بعد و یا دو” و اقامت وجود دارد “برای در حالی که کمی.”

به عنوان آن می ایستد هیچ جدول زمانی برای زمانی که MLB ممکن است رزومه بهار, آموزش, اگر چه نمی توان آن را قبل از اواسط ماه مه به عنوان لیگ در نظر دارد توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه به ممنوعیت تجمعات بزرگتر از 50 نفر برای بعد از هشت هفته.

بون معتقد است که هر زمان که بهار آموزش رزومه بازیکنان خود را آماده برای رفتن خواهد بود.

“من احساس می کنم بچه های ما به عنوان یک کل انجام یک کار واقعا خوب از آماده شدن خود و قرار دادن خود را در یک موقعیت خوب” بون گفت. “من اعتماد به نفس بچه های ما خواهد بود واقعا مسئول هر کجا که آنها را پراکنده و یا اگر آنها در اینجا بماند. من می دانم که آنها در حال رفتن به انجام همه آنها می توانند برای اقامت آماده و تازه و آماده است.”

هر زمان که آنها را وادار به عقب, از آن خواهد شد با یکی دیگر از postseason اجرا در ذهن و بون کنجکاو است تا ببینید که چگونه این برنامه و برگشتی در حال ساخت یافته است.

“این است که نهایی شانس را به سعی کنید برخی از چیزهایی که در نظر گرفته شده است و ببینید در پایان چه کار می کنند” بون گفت.

بون ذکر شده امکان سری در خنثی سایت برای جلوگیری از بد آب و هوا اگر فصل تمدید به بعد از آن در سال.

“شما می دانید که آنها در حال رفتن به می خواهید به سعی کنید برای گرفتن به عنوان بسیاری از بازی ها که ممکن است پس از آن رفتن به رویه روز به پایان فصل” بون گفت. “این یک فرصت برای خلاق باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>