چگونه ABC که gofer تبدیل کار در تابستان به “معجزه در یخ’ nirvana

جمعه, فوریه. 22, 1980. بیش از 8000 جنون طرفداران بسته به مرکز المپیک در عرصه Lake Placid n. y. از جمله معاون رئیس جمهور Walter Mondale و اولین فرزند امی کارتر. من به یاد داشته باشید آنها نشسته بودند در سراسر یخ در طرف مقابل از میدان جنگ از ما پخش غرفه مجزا به یاد دو عوامل سرویس مخفی ایستاده راست پشت Al Michaels کن درایدن — و من. آنها آشکار در تاریکی مناسب و سایه های ورزشی earpieces به عنوان آنها تحت نظارت جنبش. من هرگز فراموش نخواهم ارائه یکی از آنها یک بطری آب و ملاقات با یک سرما سخت تکان سر. آنها همه کسب و کار.

آن 5 p. m. و زمانی که برای اولین بار جن کاهش یافته است. ABC ورزشی بود و نه زندگی در هوا — در واقع تلاش برای حرکت در این بازی به 8 p. m. پس از آن می تواند پخش زنده در ایالات متحده تبدیل شده بود توسط فدراسیون بین المللی هاکی. که می شده اند 4 صبح در اتحاد جماهیر شوروی و شوروی اعتراض به این بی عدالتی و برنده. اما هیچ کس در داخل عرصه مراقبت که دیگری به تماشای زندگی می کنند. آنها در خانه بود و آن بازی در.


بهار در سال 1979. من فارغ التحصیل از دانشگاه براون در یک جای خیلی سرد پراویدنس, R. I. روز بهار. پس از بسته بندی تا یک بار هم ریخته اتاق خوابگاه من سر تا مسیر 95 به بوستون به شروع تابستان من کار به عنوان یک که gofer/دستیار تولید برای ABC ورزشی’ “دوشنبه شب بیس بال.”

من تا به حال بدست یک در با گوهر شبکه ورزش در طول سال آخر من زمانی که قهوه ای ورزشی اطلاعات مدیر رزا Gatti (که بازنشسته شد به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور در ESPN در سال 2013) از من خواست برای مراقبت خوب از کیت جکسون گوینده افسانه ای که به اندازه کافی عجیب بود که خواستار قهوه ای-دانشگاه هاروارد بازی فوتبال برای ABC. من حدس می زنم من یک کار خوب به اندازه کافی به حکم attaboy از نه تنها Rumblin’, Fumblin’ کیت اما مهمتر از دستیار تهیه کننده است که گفت: من در تماس باشید.

نگه داشتن در لمس من به عنوان من مصمم به جلوگیری از رفتن به مدرسه قانون و به جای آن شروع به طور جدی در نظر گرفتن یک حرفه ای در ورزش تولید تلویزیون. و بنابراین شروع یک فانتزی سال آورده است که تکرار برخورد نزدیک با چهره نمادین و لحظه ها در ورزش است.

ABC
ABC پخش تیم هاکی در طول بازی های المپیک 1980تامارا Beckwith

برای مثال در پاییز سال 1979 در یک “شنبه شب فوتبال” بازی در واشنگتن به عنوان یک غرفه دستیار من اختصاص داده بود برای پیدا کردن افسانه ای Howard Cosell با سه دقیقه به هوا. من در نهایت در واقع او در یک سالن سرگرم کننده زنان بیش از دو نوشیدنی و استقبال شد با فریاد “عجله نکنید ستاره نشان می دهد!” نود ثانیه بعد او را بر روی خود هدست و تحویل کامل باز کردن بخش بدون اسکریپت.

ABC نگه داشته من شلوغ ترین تعطیلات آخر هفته به عنوان من سفر با ماشین (گاز و عوارض بر من) بالا و پایین ساحل شرقی به کار بر روی نرم افزار ها و بازی های فوتبال کالج, گلف, مسابقات و مسابقات بوکس. من chauffeured بدنام Cosell چند بار دیدم جک نیکلاس برنده 16 و 17 از رکورد 18 قهرمانی عمده و تا به حال از نزدیک لحظه با رخی جکسون و جورج Steinbrenner. و آنها به من پرداخت می شود — هر روزی از 35 $است.

اما برجسته از آن همه آغاز شد و در دسامبر سال 1979 زمانی که من موفق به دریافت استخدام برای کار به عنوان یک تحقیق/دستیار تولید/که gofer/مواد غذایی و آشامیدنی (persian) پورتر برای بازی های المپیک 1980 در Lake Placid.

در اولین جلسه تولید برای ما پایین-فیدر همه clamored برای مشاغل پر زرق و برق مشغول به کار در سرعت اسکیت, اسکی, پرش, سراشیبی اسکی و اسکیت شکل. زمانی که هاکی روی یخ آمد هیچ کس داوطلب زیرا بدیهی است که ایالات متحده در تیم وحشتناک بود اتحاد شوروی نفرت و به شدت مورد علاقه و کسی که در ذهن حق خود می خواستم به اتلاف وقت در داخل یخ بازی هاکی مشاهده و طلا-مدال تاجگذاری?

کسی اما متوجه رزومه من است که من تا به حال رفته به قهوه ای و پرسید: اگر من می دانستم که هر چیزی در مورد هاکی روی یخ. ابلهانه من ذکر من در واقع تا به حال شده است به چند کالج بازی بود و حتی ایالات متحده دیده می شود دروازه بان جیم کریگ برای بازی با دانشگاه بوستون در Beanpot مسابقات قبل از زمستان در بوستون باغ. من ناله قابل شنیدن بود زمانی که آنها اختصاص داده شده من به کار به عنوان دستیار به تازگی بازنشسته NHL All-Star دروازه بان کن درایدن (من تا به حال در واقع شنیده از او) و برخی از بیس بال گوینده در سواحل غرب (من هرگز) به نام Al مایکلز.


ما شروع به کار در Lake Placid حدود یک ماه قبل از بازی آغاز شد. من به همراه Al کن و برای چند شب رفت در اطراف قطب شمال سرد ABC وانت تماشای تیم بازی چند نمایشگاه منطبق است. من حتی صرف یک بعد از ظهر چند بازی شیطان پین بال دزد در دهکده المپیک خوابگاه با کریگ و مایک Eruzione و احساس کردم آنها هیجان زده می شود وجود دارد (هر چند نه خیلی با مربی گیاه بروکس) بودند و فقط به انجام بهترین آنها می تواند و امیدوارم نه خجالت.

زمانی که در دور اول بازی شروع Feb. 12 جمعیت نسبتا نادر است. به عنوان من نشسته در کنار Al (همیشه بر روی حق خود را) برای تمام تلویزیونی بازی ها من سعی کردم به آمده تا با آمار معنی دار و یا در داخل داستان اما رک و پوست کنده در ابتدا وجود ندارد بسیار برای گفتن دارد.

به عنوان ایالات متحده نگهداری می شود پیشرفت عمیق تر به این مسابقات وجود دارد این عجیب و غریب, با احتیاط خوش بینانه پرنیان در هوا. این خبر بد pucksters فقط نگهداری می برد. و برنده شدن است. اولیه کراوات با سوئد به دنبال داشت متوالی برنده بیش از چکسلواکی و رومانی و آلمان غربی.

زمان baby-faced تیم ایالات متحده ساخته شده نهایی چهار مدال دور (همراه با u. s. s. r. فنلاند و سوئد) و به صورت مخروط grizzled شوروی وجود داشت وزوز قابل لمس در هوا: هی این اتفاق می افتد به نحوی! هر کس کار را در المپیک از آن احساس. طرفداران در میدان جنگ آن را احساس و سخت ترین و پرطرفدارترین المپیک بلیط برای دریافت شد آمریکا در برابر u. s. s. r. برنامه ریزی برای Feb. 22. البته من صندلی کنار Al کن و محفوظ بود از روز 1 و کمی من می دانم آن را تبدیل به شاید باارزش ترین صندلی در تاریخ ورزش.

من بسیار کمی خاطره بازی خود را به عنوان آن را فقط whizzed در یکی از زندگی “در منطقه” لحظات هنگامی که سه ساعت به نظر می رسد مانند سه دقیقه. روس ها به ثمر رساند ، ایالات متحده گره خورده است. سپس روس ها بالا رفت و 2-1 و به عنوان اولیه امید به نظر می رسید از دست داده به نوعی تیم ایالات متحده آمریکا مارک جانسون به ثمر رساند برای مساوی بازی را با یک دوم سمت چپ در دوره اول. جو بود بی و بسیاری از ما به وضوح تعجب است که این تیم ایالات متحده — drubbed 10-3 هفته قبل از آن توسط این همان اتحاد جماهیر شوروی تیم در باغ میدان مدیسون در یک نمایشگاه — هنوز زنده بود در این بازی. اما پس از آن اتحاد جماهیر شوروی به ثمر رساند در اوایل دوره دوم آن را 3-2 و احساس کاهش قیمت احساس می شود که این دوره به پایان رسید.

خوب, آن را به حال شده است یک سوار خوب است و ما خودمان محکم برای پانچ حذفی که در آینده شد. به نحوی که پانچ هرگز آمد. هشت دقیقه و 39 ثانیه به دوره سوم Johnson زده دوباره برای مساوی کردن بازی در 3 و 81 ثانیه بعد Eruzione — کاپیتان و من شیطان پین بال دزد دوستان — راه اندازی یک شات به خالص که شنیده شد ‘دور دنیا.

جو برای 10 دقیقه آخر بازی بود و تقریبا وصف ناپذیر. کریگ ساخته شده 36 موجب صرفه جویی در بازی به نظر می رسید به عنوان اگر تمام 36 آمد در آن دقیقه آخر. شوروی وضعیتی وخیم در عین حال حمله شدید نمی تواند یکی دیگر گذشته او. کن و آل قرار بود آجیل — به عنوان جمعیت. به عنوان هر کس شمارش 10 ثانیه آخر به نظر می رسید به عنوان اگر در حرکت آهسته در گوش چپ یک پا دور که آل ادا آن واژه معروف: “آیا شما به معجزه اعتقاد داری ؟ بله!”

دوزخ.


من لگد از اتاق قفل (و پرتاب در برابر دیوار) توسط عوامل سرویس مخفی پس از من سعی کردم به کمک جیم Lampley پیدا کردن بازیکنان برای postgame مصاحبه. من مطبوعات مدارک تحصیلی که خدمت کرده بود من خیلی خوب بود و در حال حاضر بی ارزش است. معاون رئیس جمهور بود در اتاق قفل بود و من به بودن پايين در قطب توتم — اما وای از آن شده بود سوار شدن.

Rob Krausz
راب Krauszn. y. پست: تامارا Beckwith

جیم مک کی رفت هوا که شب و گفت: او نمی خواهد اعلام کند هر هاکی نتایج به عنوان شبکه نوار تاخیر در پخش بازی. مثل هیچ کس نمی دانست.

طلا-مدال عقد بازی آمد و دو روز بعد در فوریه. 24. خمیازه می کشند. 4-2 پیروزی فنلاندی. من یک کداک عکس از تیم طوفان یخ در آخرین شاخ. اکثر مردم حتی نمی متوجه آمریکا نمی پرچ مدال طلا در مقابل شوروی که قبلا بازی های تاریخی. هیچ کس مراقبت. مبارزه قرن شده بود جنگیدند و نهایی شد و تنزل به undercard.


یک سال بعد در فوریه. 22, 1981, من پیدا کردم خودم را در دورهام, N. C., خمیازه کشیدن بیش از یک قرارداد درسی در دانشگاه دوک قانون کتابخانه مدرسه. من تا به حال به دنبال Howard Cosell مشاوره برای خارج شدن از “این شپشو کسب و کار” (به عنوان مثال شبکه تلویزیونی ورزش) و رفتن به مدرسه قانون است. Bye-bye, ورزشی تولید کننده حرفه ای است. پس از همه می تواند هر چیزی همیشه بالا من در سال در جاده ها که شامل است که سال 1980 المپیک هاکی را تجربه کنید ؟

پس از بسته بندی کتاب های من و در حالی که رفتن به خوابگاه من چک کردن دوک آینده بسکتبال برنامه. وجود دارد این مربی جدید برخی از پسر به نام مایک با یک لهستانی به نام هیچ کس می تواند طلسم. “Coach K” بود و رفتن را از طریق از دست دادن رگه و شایعاتی بود او را اخراج می شود. Ha!

همانطور که من راه من در سراسر پردیس اصلی وجود دارد یک گروه از دانش آموزان بر روی چمن زمین بازی هاکی با یک توپ تنیس است. یکی در زمان یک شات و ارسال توپ گذشته افزایش موقت هدف است. او فریاد زد در بالای ریه های خود “آیا شما به معجزه اعتقاد داری ؟” عنوان توپ زوم تقریبا ضربه زدن به من. فریاد من حق بازگشت “بله!” پس از آن بود که من در مورد به آنها بگویید که در آن من می خواهم یک سال قبل از آن من متوقف شده است. که خواهد آن را باور کند ؟ من با لبخند حرکت در سکوت به شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im