مسا, Ariz. — در اقیانوس خاموش سواحل فلوریدا مایک Fiers در بر داشت یک راه برای گرفتن ذهن خود را از همه چیز این زمستان برای چند ساعت در یک زمان و آماده شدن برای یکی دیگر از فصل بیس بال.

دور از Astros رسوایی. هیچ whistleblower پچ پچ. فقط سختی شنا در گشت و گذار و تمرینات با دوستان خود را در پمپنو بیچ.

این یک offseason اوکلند پارچ شمارش برای حمل او را از حرکت او طی یک حرفه ای در سال 2019 و دیگری حذفی فصل, زمانی که او تن به تن خود شغل دوم بدون hitter وظیفه و رفت به پیروزی 15 بازی.

Fiers روشن ساخته است که او در حال حرکت است به جلو پس از او گفته ورزشی در ماه نوامبر که سابق خود هوستون تیم به سرقت برده بود و نشانه با استفاده از یک دوربین ویدئویی در مرکز میدان در طول Astros’ 2017 اجرا به مسابقات جهانی عنوان شده است.

“در حال حاضر من می خواهم به تمرکز بر روی این تیم و نه به گذشته” گفت: Fiers که کاهش یافته است به صحبت در مورد جزئیات این طرح و یا تصمیم خود را برای رفتن ،

آیات درخواست بررسی آن را تکان داد تا چندین تیم. هوستون مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow از کار اخراج شدند در همان روز آنها را به حالت تعلیق توسط کمیساریای راب مانفرد. سابق Astros نیمکت مربی و سپس-بوستون مدیر الکس کورا نیز اخراج شد و سپس سابق Astros بازیکن کارلوس بلتران خود را از دست داده به عنوان متس مدیر.

“من خوشحالم که ما در این نقطه در حال حاضر و بدیهی است که مایک زیادی به کار با آن” یک مدیر باب ملوین گفت: به عنوان کوزه و فو برگزار شد اولین تمرین بهار. “این بازی را برای آن بهتر از این نقطه به جلو رفتن. من فکر می کنم این همه در مورد حرکت گذشته در حال حاضر و گرفتن را از طریق بسیاری از مسائل است که شما را دیدم. این قرار بود بازی مساوی زمینه آن نبود.”

این را یکی از تیم های هشدار به لیگ اصلی بیس بال مورد Astros ملوین گفت. اوکلند برنده 97 بازی هر یک از دو فصل گذشته به پایان دوم به هوستون در AL غرب قبل از از دست دادن کارت های وحشی بازی در هر دو سال.

Fiers رفت 15-4 فصل گذشته با 3.90 دوران بیش از 33 شروع می شود و نوبت و در عین حال در 184 2/3.

هنوز هم او را تماشا می کردند که چپ دست شان Manaea در زمان توپ و از دست دادن در AL کارت های وحشی بازی به خلیج تمپا. Fiers می خواستم شروع آن شب اما درک ملوین ساخته شده یک انتخاب دشوار است.

Mike Fiers Athletics Astros sign-stealing scandal
مایک FiersAP

“من می خواهم از این فرصت است. Manaea قطعا مستحق آن لحظه به عنوان” Fiers گفت. “ما در حمایت از او اما شخصا برای من البته من می خواهم توپ. شما فقط می توانید آن را به یک فرد است.”

با وجود ناامیدی Fiers کردم حق بازگشت به کار reuniting با دوست دیرین مایک Dobre چند بار در هفته.

در روز خود را به عنوان کالج, بازیکنان آنها را دریافت کنید تا ساعت 5 به اجرا در ساحل. Dobre انگیزه Fiers و آن را سرگرم کننده برای آنها را به reconvene خود را تمرین شدید رژیم هم این زمستان پس از Dobre صرف سال های اخیر به عنوان یک تکاور ارتش.

“او بسیار دیوانه است. او استفاده می شود به من در صبح زود” Fiers گفت. “ما استفاده می شود به انجام ساحل ما اجرا می شود ساعت 5 آن می رود بسیاری به چقرمگی روانی چیزهایی که مرتب سازی بر اساس. که زمانی که ما در دانشگاه است. آن را تغییر ذهن خود را بر روی بسیاری از چیزها است. بسیاری از مردم می خواهم به ماندن در تخت خود خوابیده باشید و گرم بمانید اما فقط گرفتن و آموزش من فکر می کنم آن را به شما مجموعه جدا و مجموعه های روانی که مرحله.”

Dobre در حال حاضر کار برای Broward شهرستان کلانتر, پس این زمستان آنها به طور معمول انجام تمرینات خود را در بعد از ظهر.

آنها تا به حال یک جوان مشتاق دانش آموز بیش از حد: A rookie left-hander عیسی Luzardo می خواستم یک نگاه اجمالی در خود جانباز هم تیمی های معمول و به آنها پیوست.

“من تا به حال زمان زیادی را آموزش Fiers دوباره. من همیشه گفت: “این مرد outworks همه'” Dobre گفت. “از مایل شنا به ناشناخته فاصله ساحل اجرا می شود و وزن اتاق. من نیز ترکیب بسیاری از چقرمگی روانی به ما آموزش است. ما آموزش دیده برای سال های بسیاری از, اما من تا به حال به ترک برای ارتش است. در حال حاضر من به عقب و آن را به کامل offseason با هم. این لذت به عیسی مسیح وجود دارد.”

Luzardo که در بازگشت از نژادها به خود روتاتور کاف و لات عضله به شش ظاهر با یک 1.50 عصر و یک جفت موجب صرفه جویی در بیش از 12 نوبت خواهد بود یک کلید علاوه بر این به اوکلند چرخش است.

“ما مرده بودند در پایان تمرین. برای دیدن یک جانباز برو که سخت در offseason و آماده شدید که برای یک فصل آن هم از نوع انگیزه شما برای دیدن آنچه که شما نیاز به آخرین یک فصل کامل برای موفقیت و داشتن یک زندگی حرفه ای” Luzardo گفت.

ملوین تعجب نیست Luzardo در زمان ابتکار عمل را یا که Fiers در آغوش مربی گری نقش دارد.

“عیسی تا به سن و سال او,” ملوین گفت: از 22 سال پارچ که نمی توان در یک نوبت محدود می کند. “او یک سر بر روی شانه های او و ما را دیدم که از روز 1 با او. آن را فقط در مورد او سالم است.”

Fiers سپاسگزار برای Dobre به عنوان مثال این همه سال.

“آموزش اخلاق کار خود را راه او می رود در مورد همه چیز” Fiers گفت: “من تحت فشار قرار دادند به سطح دیگری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی