چگونه رایگان آژانس برچسب قیمت در حال دیکته بالای پیش نویس NFL

اگر جت انتقاد برای مذاکره قرارداد در نزدیکی بالای 16 میلیون دلار در هر سال بازار را به نگه داشتن تمام نرم افزار ایمنی جمال Adams رایگان از آژانس …

اگر Panthers (و به زودی این غول) خواهد بود lambasted برای تصمیم گیری برای سرمایه گذاری بیش از 16 میلیون دلار در بازی در حال تغییر در حال اجرا پشت مسیحی McCaffrey و Saquon Barkley بود …

پس از آن نیست NFL واقعا گفت: برای اولین بار 10 میدارد از این پیش نویس در حال حاضر در حال محفوظ است تنها برای quarterbacks تصویب rushers توهین آمیز می پردازد و, cornerbacks?

مطمئن شوید به اندازه کافی 2020 مسخره پیش نویس نشان می دهد که انحصار بنابراین این پست مطرح شده یک پارادوکس به چهار NFL تحلیلگران: چرا زحمت با هر موقعیت دیگر آن است که اگر بعد از آن در نظر گرفته احمقانه به پرداخت دلار بالا برای ستاره جوان بیش از انتظارات?

“این واقعا هوشمند سوال” ESPN تاد McShay گفت. “شما می توانید دور با تهیه پیش نویس هر کسی در هر نقطه اگر آنها به ویژه بازیکن. آن را هنگامی که شما را به دوباره ثبت آنها: آیا شما فکر می کنم ارزش هنوز هم می شود وجود دارد؟”

“بهترین بازیکن در دسترس” فلسفه می تواند تبدیل به “بهترین premium موقعیت بازیکن در دسترس” در 10 صفحه.

Jamal Adams
جمال آدامز و حزقیال الیوتAP گتی ایماژ

“من فکر می کنم که لیگ در حال رفتن,” McShay گفت. “شما می خواهید به دوباره ثبت نام خود بچه ها برای تداوم اما آن را بسیار آسان تر به پرتاب پول در rookies از آن است که دومین قرارداد. جمال و Saquon آوردن بسیاری از رهبری و رقابت برای آن تیم اما شما باید برای دریافت آن از دیگر مواضع راست اگر شما در حال رفتن به نوبه خود گوشه.”

“‘ساخت از طریق پیش نویس یک کلیشه است اما اگر این تصمیم درست است به اجازه رفتن از یک بازیکن نخبگان ورود نخست خود را بر اساس موقعیت خود را و سپس هر دو سیستم و یا تفکر شکسته است.”

“انتظار این است که شما در حال رفتن به ضربه خود را بر میدارد در بالای پیش نویس و شما یا پرداخت آنها و یا تجارت آنها را برای به دست آوردن چیزی از ارزش یک لا جکسون با Jalen Ramsey” سابق NFL عامل تبدیل CBS Sports تحلیلگر Joel Corry گفت. “چگونه شما بازی خود را دیکته دوم قرارداد بیش از هر چیز دیگری است.”

اولین دور میدارد کسب درآمد از پیش تعیین شده دستمزد بر اساس به طور کامل در پیش نویس اسلات برای چهار فصل که باعث می شود آن را فریبنده برای پر کردن آن چهار موقعیت های که در غیر این صورت خوردن تا حقوق و دستمزد کلاه. مذاکرات در دوم قرارداد می شد و پس از سه فصل پس از آدامز و McCaffrey اول واجد شرایط در حال حاضر با Barkley بعدی offseason.

“من فکر نمی کنم کسانی که بچه ها همیشه در حال ترک ساختمان” گفت: ESPN مایک تاننباوم سابق جت های مدیر کل و دلفین ها معاون رئیس جمهور. “من فکر می کنم کسانی که بنیادی بازیکنان که بخشی از پیروزی در رختکن.

“ما در حال ساختن تیم در اینجا و به اندازه آنها ارائه ارزش فراتر از نرمال بحث فقط موقعیت این چیزی است که اغلب گم می شود در شستشو.”

یک نظریه مضحک است که شناور در اطراف NFL ترکیب — بر اساس برخی از پشیمانی خریدار از قوچ در تاد Gurley (چهار سال $57 میلیون) و حقوق و دستمزد-کلاه عوارض حزقیال الیوت شش سال 90 میلیون دلار قرارداد علت کابوی ها — این است که جکسون lucked.

بر خلاف غول قوچ پلنگ و کاوبوی Jaguars نمی خواهد که به غرق شدن یک قرارداد بزرگ به یک در حال اجرا به دلیل بالا 10 انتخاب لئونارد Fournette نشده آن را به دست آورده. فکر می کنم در مورد که عقب منطق است.

“شما در حال صحبت کردن در مورد در حال اجرا به عقب که گرفته می شود این همه بازدید” McShay گفت. “چه شما در حال پرداخت آنها در سال 6-10 لطمه می زند و کلاه خود را خیلی بیشتر از زمانی که شما در پیش نویس آنها را در 10 صفحه به عنوان یک تازه کار است.”

پنج نفر از 10 صفحه میدارد در 2015 در حال حاضر تغییر تیم و دیگران به زودی می تواند در آژانس رایگان. نوسان-و-دست در موقعیت حق بیمه است که به راحتی بخشیده از یک خطر است.

“این سر مربیان و مدیران عامل را به نفع خود در حال حاضر گفت:” SiriusXM Radio NFL میزبان بردی کوین سابق NFL quarterback. “این شروع می شود با ترکیبی از نیاز و با استفاده از آن پنج موقعیت اولویت دادن به آنچه شما در حال رفتن به در 10 صفحه.”

پاداش برای برخلاف کنوانسیون دیده می شود با ردسکینز و کلت که مورد سوال قرار گرفته بودند برای تهیه پیش نویس سپاه پاسداران است. براندون Scherff و Quenton نلسون به سرعت تبدیل شد به دو تا از بهترین در NFL.

“مردم سوال آن است و او می رود و او را یک طرفدار” کوین گفت. “شما می بینید که اتفاق می افتد و شما به خودتان می گویند ‘Hmm.’ اما بیشتر از نه, من فکر می کنم تیم نگران هستند.”

کوین پنجم premium موقعیت گیرنده گسترده اما او اذعان می کند که حتی در حال از رده خارج. بسیاری از پیشاهنگان دیدن آلاباما جری Jeudy به عنوان بالا به پنج استعداد در سال 2020 که لغزش می تواند بر اساس موقعیت.

این معمول است برای quarterbacks به بیش از-پیش نویس — چهار می تواند در بالا 10 دوباره — اما در حال حاضر چهار یا پنج توهین آمیز می پردازد می تواند قبل از اولین گیرنده گسترده, تنگ پایان در حال اجرا به عقب گارد یا ایمنی.

این است که فقط قدرت 2020 پیش نویس کلاس ؟ و یا نشانه ای از چیزهایی که می آیند ؟

“شما ممکن است دیدن این تکیه که در جهت” Corry گفت. “من هنوز هم فکر می کنم اگر شما یکی از بهترین بازیکنان در دسترس, شما در حال رفتن به بالا بدون در نظر گرفتن موقعیت.”

موضوع را تغییر دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>