چگونه بلومبرگ می توانید با استفاده از میلیاردها خود را برای کمک به بایدن را در مغلوب ساختن پیشی جستن

حالا که او دیگر یک نامزد چند میلیاردر مایک بلومبرگ تنظیم شده است برای تبدیل شدن به رقیب سابق جو بایدن غنی ،

بلومبرگ می تواند تبدیل خود کمپین گسترده زیرساخت ها به طور مستقل-اجرای نرم افزار-بایدن یا ضد مغلوب ساختن پیشی جستن فوق العاده PAC — به او ندارد و هماهنگ با هر انتخابات ریاست جمهوری سخنگوی کمیسیون انتخابات فدرال گفت.

بلومبرگ روز چهارشنبه به پایان رسید ریاست جمهوری خود را پیشنهاد و تایید بایدن معاون سابق رئیس جمهور.

بلومبرگ — به ارزش 65 میلیارد –می تواند تخلیه صدها میلیون دلار به سوپر پک به پرداخت هزینه برای تبلیغات استخدام کارکنان به دست کشیدن بر روی درب و حتی repurpose مبارزات انتخاباتی خود در دفاتر سراسر کشور — برای ترویج بایدن یا اسلم مغلوب ساختن پیشی جستن.

به بلومبرگ کمپین اتحاد 2,400 پرداخت کارکنان از جمله 2000 در 43 متحده و سرزمین های دیگر 400 در میدان تایمز ستاد. هر یا همه آنها را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به بایدن پیشنهاد مستقل از مبارزات انتخاباتی خود.

“ما یک ساخته شده است در مبارزات انتخاباتی زیرساخت ها است. اگر شما در حال جو بایدن شما لازم نیست که برای ساخت آن گفت:” بلومبرگ کمپین خودی. “این هرگز اتفاق افتاده در تاریخ جمهوری.”

اولیه مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات را برای رئیس جمهور در حال حاضر تبدیل به یک دو راهی مسابقه بین بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز. عصر ایران هشدار داده است که برنده خواهد پیروزی در انتخابات مجدد و دموکرات ها را از دست دادن خانه, اکثر, اگر, Sanders دموکراتیک سوسیالیستی می شود نامزد.

معلوم بود شنبه که آیا بلومبرگ خواهد با استفاده از منابع خود را به خالی کردن در ساندرز به کمک بایدن در مسابقه اولیه.

بلومبرگ مدیر کمپین کوین Sheekey قول داد در ماه ژانویه که سابق سه دوره شهر نیویورک شهردار می شود مهم ترین حامی در تلاش برای ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او نبود نامزد خود را.

“مایک بلومبرگ است یا رفتن به نامزد و یا مهم ترین شخص حمایت از حزب دموکرات نامزد برای ریاست جمهوری” Sheekey گفت. “او است که اختصاص داده شده به گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است.”

Hawkfish به بلومبرگ-دهکده دیجیتال شرکت در پشت خود را رسانه های اجتماعی تبلیغات خواهد بود حفظ از طریق انتخابات روز مبارزات انتخاباتی گفته اند.

Sheekey در یک کنفرانس تلفنی روز چهارشنبه گفت: کمپین کارکنان که بلومبرگ قرار دادن عضلات خود را پشت بایدن. اما تصمیم گیری در مورد چگونه بسیاری از مبارزات کارکنان خواهد بود حفظ شد و در عین حال به تعیین و بیشتر خواهد بود شناخته شده در بعد از هفت تا ده روز شهادت” ،

به طور مستقل اجرا جمع آوری کمک اسلحه — سوپر پکس bankrolled توسط میلیونرها و میلیاردرهای — باید نقش مهمی در مدرن ریاست جمهوری سیاست است.

طرفدار اوباما Super PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا کاهش حریف میت رامنی در تبلیغات تلویزیون در سال 2012 به عنوان یک بی عاطفه تاجر که کسب و کار بسته شرکت و کارکنان از کار.

رئیس جمهور تهمت را ثروتمند حامیان کمک به پشتوانه ثبات از نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن گروه بزرگ امریکا تایید کمیته برای دفاع از رئیس جمهور امریکا اولین اقدام PAC آینده 45 PAC و بازسازی امریکا تایید شده.

Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن نیروهای دور جلوتر از دموکرات ها در PAC هزینه های جنگ — اما بلومبرگ می تواند سطح زمین بازی در عجله – و مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان آن را می دانم.

“بلومبرگ می تواند بزرگ اکولایزر. هیچ کس به صرف پول در راه او است. او می تواند پر کردن مقدار زیادی از هوا فضا” گفت: Ed رولینز بنیانگذار pro-تهمت بزرگ امریکا تایید شده که صرف 35 میلیون دلار برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016.

رولینز که فرار اواخر رئیس جمهور رونالد ریگان مجدد انتخابات در سال 1984 نیز گفت: عصر ایران سعی خواهد کرد که برای “نجات چهره” پس از $550 میلیون ریاست جمهوری flamed ،

بلومبرگ می تواند در نهایت بیشتر یک نیروی دموکرات مالی خود را تقویت کننده از یک کاندیدا گفت: U. ویرجینیا پروفسور لری Sabato.

“بلومبرگ تنها امید دموکرات ها دارند. برگ برنده جمهوری خواهان شده اند و آماده شدن برای این انتخابات برای سال بعد در و خارج در روز” Sabato گفت.

میلیاردر نیکوکار صرف بیش از $110 میلیون در سال 2018 خود را از طریق در حال حاضر تاسیس super PAC استقلال ایالات متحده آمریکا تایید شده برای کمک به دریافت دموکرات منتخب در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im